Porady - pytania i odpowiedzi

2013-11-15 00:17 autor: gajmar

9 046 odsłon

Naczynia Tupperware

Czy ktoś używa i jaka jest wasza opinia. Czy sa warte swojej ceny. Chodzi mi o opinie uzytkowników a nie sprzedawców. Mam wrażenie, że pomimo wielu praktycznych pomyslów - cena jest mocno zawyżona jak na plastikowe wyroby.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-11-15 08:21 autor odpowiedzi: Jerzyna

  Mam kilka takich pojemników i uważam,że nie są warte swojej ceny. W sklepach można znaleźć o wiele tańsze pojemniki do przechowywania żywności  w zamrażarce czy też zwykłych miseczek z plastiku. Tuppewere nie odbiegają od reszty dostępnych firm na tyle na ile się cenią. Osobiście nie polecam.

  Ocena odpowiedzi 1 15

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-11-15 11:53 autor odpowiedzi: konto usunięte

  Z naczyń Tupperware można się skusić na szklarenkę do przechowywania warzyw i naczynie do przechowywania wędliny. Na minus przemawia wysoka cena i kiczowate kolory.

  Oceń odpowiedź 0 3

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-11-15 21:15 autor odpowiedzi: dabb

  Podobno wyciskacz do czosnku jest praktyczny i wytrzymały. Koleżanka chwaliła sobie pojemniki do przechowywania sera. Ceny nie są na każdą kieszeń.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-11-18 10:34 autor odpowiedzi: ciotka Klotka

  Moja znajoma chwali sobie noże z tej firmy . Sama ich nie mam ale zastanawiam się nad ich kupnem

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-11-18 12:34 autor odpowiedzi: basiar2002

  Mam bardzo dużo naczyń z  z Tupperware i jestem zadowolona. Ziemniaczany tłuczek , rewelacyjny, łyżka do ciasta zastępuje krojenie jak i podbieranie porcji, zastawa Holenderska  z pokrywkami - waza kuchenna  z hochlą do zup  zachowująca ciepła i podlużny półmisek  z łyżką do podbierania  warzyw, mięs, sałatek , owoców. Starannie dobrana kolorystyka. Mam dużą miskę z pokrywką  do przygotowania ciasta drożdżowego, rozwijaną stolnicę z podziałką, którą można zwinąć i schować do szafki,  wałek do ciasta , ktory można napełnić  ciepłą lub zimną wodą, pomocny zestaw do do wyciskania soków scierania skórek z cytrusów, oddzielanie białka od jajka. Kupiłam pojemnik służacy do ręcznego miksowania  Mix  Max, pomoc kuchenna Candy z podziałką, Liliana do serników na zimno , galaretek lub puree ziemniaczanego. Mam miseczki do przechowywania wędlin , warzyw, trzy Julki, do śmietany , ziół , przypraw. Wymieniłam te ważniejsze.  Skorzystałam kiedyś  z prezentacji Tuperrware  przeprowadzoną przez Panią , która odwiedzała nas w Zakładzie pracy po godzinach i się zainteresowałam ich kupnem. Owszem są drogie  te wszystkie naczynia , ale i bardzo  praktyczne. To zależy co się zakupi i z czego się korzysta.  Te które wymieniłam  dla mnie sa praktyczne  spełniają się i je używam jestem zadowolona. Kupowałyśmy z koleżankami   i zamawiałyśmy sobie partiami bo są drogie, ale nie żałuję  bo z nich korzystam . Teraz są bardzo podobne wyroby miseczek i naczyń do Tupperware w sklepach. Są  też praktyczne, przystosowane do przechowywania w nich żywności i dużo tańsze.  Naczynia Tupperware są dużo, dużo droższe i mają  różne zastosowania w pieczeniu ciast i gotowaniu pod  przykryciem w odpowiednich miskach, gotowanie takich potraw jak rosołu, zup, mięs i.t.p. Trzeba by zobaczyć taki pokaz z zastosowaniem tych magicznych naczyń, niektóre z nich zadziwiają. Pozdrawiam serdecznie.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-12-16 07:35 autor odpowiedzi: sabinar1

  Mam naczynia z Tupperware i stwierdzam że,nie są warte swojej ceny.

  Ocena odpowiedzi 3 4

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-01 19:14 autor odpowiedzi: paniela123

  Kupujesz w promocji i jesteś zadowolona... Ja jestem!

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-23 13:46 autor odpowiedzi: bacha52

  moja synowa używa , ale twierdzi że przereklamowane

  Oceń odpowiedź 0 20

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-23 22:19 autor odpowiedzi: smiling

  nie polecam można kupić lecz nie są warte ceny

  Oceń odpowiedź 1 3

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-26 13:52 autor odpowiedzi: katiaqa

  Mam naczynia z Tupperware ale nie kupione za spore pieniądze a wygrane w różnych konkursach, które polegały między innymi na  zebraniu odpowiednich ilości punktów za zakup określonych  produktów i ich wymianie w wyznaczonych punktach. Osobiście jestem z nich zadowolona.

  Ocena odpowiedzi 3 3

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Akcesoria i gadżety kuchenne

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania