Strona główna Reklama

Reklama w Senior.pl

Senior.pl to pierwszy i zarazem największy w Polsce serwis kierowany do osób w wieku 50 lat i więcej. W portalu prezentowane są bieżące informacje, cykle artykułów edukacyjnych, poruszane są tematy z szerokiego kręgu zainteresowań seniorów. Senior.pl to także platforma społecznościowa dla dojrzałych użytkowników: forum opinii, wymiany poglądów oraz zawierania nowych znajomości.

Ze wzgledu na swoją tematykę i grupę odbiorców serwis jest bardzo atrakcyjnym medium reklamowym dla wielu branż i marek. Oprócz klasycznych formatów reklamy display'owej portal oferuje reklamodawcom także prowadzenie działań niestandardowych, projektowanych indywidualnie.

Formy reklamy w Senior.pl

ARTYKUŁ NATYWNY -  narzędzie do promocji w formie tekstu. Wartościowa informacja z nieinwazyjnym wpleceniem wzmianki o reklamowanym produkcie.

950 zł netto za 1 artykuł

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY - narzędzie do przedstawienia informacji o firmie i produkcie w formie tekstowej połączonej z grafiką, materiałem video i linkami. Artykuł jest promowany poprzez zajawki, linki i inne formy reklamowe na stronie głównej serwisu, w wybranym dziale i na całym serwisie.

Cena już od 2000 zł netto

 

PARTNER DZIAŁU - specjalna kampania reklamowa, składająca się z emisji logo oraz publikacji i promocji artykułów sponsorowanych.

 

SEKCJA DEDYKOWANA - odrębny dział w serwisie, poświęcony tylko ofercie Reklamodawcy, umieszczony w dedykowanej subdomenie i promowany na całym serwisie.

 

REKLAMA BANEROWA - w jej ramach oferujemy następujące kreacje:

  • BILLBOARD - Baner reklamowy o wymiarach 750x100 px. 
  • DOUBLEBILLBOARD - Duży baner reklamowy o wymiarach 750x200 px. Umieszczany w nagłówku strony. 
  • SKYSCRAPER - Duży baner umieszczony obok prawej kolumny serwisu o wymiarach 160x600 px.
  • RECTANGLE - Baner śródtekstowy o wymiarach 300x250 px  umieszczony w środku strony.
  • BELKA - Reklama w formie graficznego, statycznego paska. Strefa belki jest umieszczona na stronie bezpośrednio pod billboardem.

 

Kontakt w sprawie reklamy w Senior.pl

Biuro reklamy Senior.pl

telefon:+48 508 900 757
e-mail: reklama@senior.pl