Baza leków refundowanych - baza prezentuje liste dopuszczonych do sprzedazy na terenie Polski refundowanych leków oraz objetych refundacja srodków spozywczych specjalnego przeznaczenia zywieniowego i wyrobów medycznych. Mozna w niej znalezc zarówno pojedyncze preparaty jak i listy wszystkich leków zawierajacych dana substancje, wraz z informacja o stopniu refundacji.

Domy Pomocy - Baza zawiera dane adresowe publicznych i niepublicznych domów opieki spolecznej dzialajacych w oparciu o aktualne przepisy prawa dotyczace DPS i znajdujacych sie w rejestrach Wojewodów. Uzupelniana i aktualizowana w oparciu o zgloszenia samych placówek.

Baza lekarzy - W bazie znajduja sie dane adresowe placówek medycznych oraz lekarzy róznych specjalizacji, a takze informacje o umowie placówki z NFZ. Baza jest aktualizowana regularnie, na podstawie zgloszen placówek medycznych.

Choroby - Baza zawiera informacje o kilkudziesieciu chorobach i dolegliwosciach czesto dotykajacych seniorów, a takze mlodsze osoby. Podaje objawy, prezentuje opisy metod leczenia, porady dotyczace profilaktyki, diety i lekarskiej pomocy chorym. Zawiera takze najnowsze artykuly powiazane z konkretnymi schorzeniami.

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X