Porady - pytania i odpowiedzi

2010-11-22 16:38 autor: Ruprecht

30 460 odsłon

Zaburzenia erekcji co polecacie?

Jakie środki możecie polecić na dolegliwość jak wyżej u pana po 60-tce? badania w normie - nadciśnienie, prostata, cholesterol, myślę że to andropauza chyba pomału, więc zdałoby się lekkie wsparcie.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2012-01-02 16:40 autor odpowiedzi: Centrum Seksuologiczne VEDI

  Szanowny Panie!

  Na początek zalecamy Panu wizytę u specjalisty i wykonanie kompleksowych badań. Zaburzenia erekcji mogą być objawami innych chorób - na szczęście, tak jak inne jednostki chorobowe, można je skutecznie leczyć. Medycyna dzisiaj daje szeroki wachlarz możliwości.

  Andropauza faktycznie bywa przyczyną problemów z uzyskaniem erekcji - obniża się poziom androgenów, spada libido, następuje obniżenie wydolności seksualnej. Można temu zaradzić m. in. przez suplementację hormonów; ponadto do dyspozycji jest farmakologia, pompki próżniowe, iniekcje. Gwarancją doboru najskuteczniejszej metody leczenia jest dobrze przeprowadzona diagnostyka.

  Pozdrawiamy,
  Centrum Seksuologiczne VEDI Clinic

  Oceń odpowiedź 0 15

  skomentuj | odpowiedz

 • 2012-02-19 20:43 autor odpowiedzi: wydra47

  Z własnego doświadczenia wiem że najpewniejszą metodą jest  iniekcja. Może jest pewien dyskomfort podczsa aplikacj leku ale warto.

  Ocena odpowiedzi 3 23

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-01 01:30 autor odpowiedzi: Izabelka.p25

  Andropauzę można rozpoznać za pomocą Kwestionariusza Morleya. (Pytania te dotyczączą aktywności ruchowej, spadku libidu, pogorszeniu potencji itd.) Kolejnym krokiem jest badanie urologiczne oraz badanie poziomu hormonów. Leczenie endropauzy jest równie możliwe, jak leczenie menopauzy u kobiet. Mało kto jednak o tym wie, ponieważ z reguły uznajemy to za naturalne. Zawsze można sobie pomóc. Leczenie czy łagodzenie objawów endropauzy polega na podawaniu hormonów- preparatów z testosteronem. Zapewni to mężczyźnie nie tylko wzrost libido, ale także więcej energii, większą pewność siebie. Efekty da się zauważyć już po paru tygodniach od rozpoczęcia leczenia.

  Ocena odpowiedzi 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-10-22 00:36 autor odpowiedzi: kento

  Środek nazywa się Iqman - mnie to pomogło, w zasadzie w ciągu kilku tygodni  udało się przywrócić normalność. Do tego stopnia że to moja partnerka nie daje rady. A przyznam, że straciłem przez problemy seksualne dwie kobiety, to był dla mnie masakryczy okres.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-03-21 02:54 autor odpowiedzi: bazyl12

  Witam ja proponuje czystą sildegre bardzo skuteczy lek nie powoduje żadny skutków ubocznych

  Oceń odpowiedź 0 3

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zdrowie mężczyzny

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy