Porady - pytania i odpowiedzi

2012-03-05 22:53 autor: julia24

4 792 odsłon

Co ma zrobic ojciec dziecka?

czy funkcje rodziny zastepczej moze pelnic babcia ktora leczy sie psychicznie i alkoholizm nie ma warunkow bytowych jest osoba ktora ma  rente wysokosci 470zl ma przyznana rodzine zastepcza ale wyrok jest nie prawomocny bo ojciec biologiczny stara sie o opieke nad corka jest zdrowy nie pije prowadzi spokojny tryb zycia pracuje i ma dochod w wysokosci 1700zl miesiecznie oraz spelnia warunki bytowe i do tej pory walczy sklada pisma do sadu ale narazie bezskutecznie co ma zrobic tak bardzo chce miec corke przy sobie?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2015-07-28 08:44 autor odpowiedzi: smiling

    Ja tego nie rozumiem, przecież można udowodnić fakt psychicznego  leczenia się babci- w/g mnie należy dalej walczyć i udać się do Centralnego Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca i Dziecka tam nauczą Pana napisać wszelkie pisma, nauczą jak postępować w sądzie by oświadczenia były wysłuchane i zaprotokółowane i przede wszystkim nauczą pana korzystać ze swoich praw.

    Oceń odpowiedź 0 1

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Podobne pytania

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Dzieci i wnuki

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania