Porady - pytania i odpowiedzi

2011-06-29 12:43 autor: glicynia

9 332 odsłon

Wakacje za granicą - 7 dni i 1000 złotych - czy się da?

Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale nie mam sprecyzowanego kierunku :( Mam 1000 złotych i 7 dni do wykorzystania (efektywnie pewnie 5 bo przy takim budżecie dojazdy ze 2 dni zajmą). Chciałabym gdzieś pojechać - raczej odpocząć niż zwiedzać ale zdecydowanie poza Polskę, żeby coś nowego "zaliczyć". Budżet mam na wszystko - nie tylko na opłacenie wycieczki. Wiem, że można za te pieniądze dużo zdziałac na własną rękę, ale ja jestem noga w takich sprawach a do tego zupełnie sama "na żywioł" nie pojadę. Urlop mam w I połowie sierpnia. Nie mam samochodu, więc pewnie wchodziłaby w grę wycieczka z dojazdem. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe? Proszę nie o konkretne oferty ale o przybliżenie w jakich "kręgach" mam szukać, tj. w jakich kierunkach, typie ofert, u jakich "sprzedawców"?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-06-30 18:50 autor odpowiedzi: Michał Laskowski

  Witam,

  jeśli chodzi o zorganizowane wyjazdy zagraniczne oferowane przez biura podróży to mogłabym polecić wycieczki autokarowe w ramach krajów europejskich: Węgry, Czechy, Francja, Austria itp. Są to jednak oferty zwiedzania, zazwyczaj na 3-7 dni ( w zależności od kraju). Biura często proponują dokwaterowanie do innej osoby tej samej płci, dzięki czemu klient podróżujący sam nie musi ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów. Można też liczyć na wyjątkową okazję samolotową np. Tunezję, Turcję czy Egipt za prykładowe 799 czy 999 zł bez konieczności dopłaty do pok. 1 os., ale tu niestety nie mogę dać gwarancji, że taka oferta się znajdzie w pierwszej połowie sierpnia :-) Jeśli chodzi o wyjazdy typowo wypoczynkowe to niestety ciężko byłoby zmieścić się w Pani budżecie. Życzę powodzenia i zapraszam na www.Qtravel.pl w poszukiwaniu okazji :-)

  Pozdrawiam,

  Agnieszka Grygiel

  Michał Laskowski - Dyrektor Działu Sprzedaży Qtravel.pl

  Oceń odpowiedź 1 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-21 11:33 autor odpowiedzi: smiling

  nawet 2011r. 1000 zł . to duże ograniczenie i to na wszystko czyli na: dojazd , wyżywienie , nocleg i inne zakupy to tylko stopem , przelot samolotem za atrakcyjną cenę biletu - to do niej dochodzą koszty manipulacyjne które podnoszą cenę  tylko stopem

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-21 11:38 autor odpowiedzi: smiling

  wyjazdem na żywioł jest wycieczka na 7 dni  z dojazdem i resztą w kieszeni po zapłaceniu kosztów wycieczki ( jak zostanie)

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-22 07:04 autor odpowiedzi: Andrzej52

  Możesz spróbować pojechać wykorzystując stronę blabla car.Oferuje ona przejady ,za bardzo małą cenę prawie do wszystkich miejsc w Europie.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Turystyka: pozostałe

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania