Porady - pytania i odpowiedzi

2011-04-06 02:34 autor: qql

6 105 odsłon

Wyjazd na beatyfikację - z biurem podróży czy z parafii?

Dopiero teraz okazało się, że możemy jechać. I nie wiem co wybrać - oferty są zbliżone cenowo i zakresowo (mówię o tych nieco dłuższych) ale nie wiem z kim pewniej jest jechać. Z jednej strony ciągle się słyszy o bankructwach biur podróży a kościół to kościół, raczej nas tam na miejscu nie zostawią. Z drugiej wiem też o "cudach" w postaci gwałtownej zamiany wcześniej wiadomego hotelu na jakiś klasztor czy niespodziankach w postaci brania własnego chleba lub konserw, o czym ludzie dowiadywali się na dzień przed "pielgrzymką". No i pytanie czy z kościoła może jechać i spać w jednym pokoju tzw. "związek niesakramentalny"?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-04-06 14:53 autor odpowiedzi: Michał Laskowski

  Aby uniknąć rozczarowań proponuję zapoznać się z ofertą tylko sprawdzonych biur podróży i porównać opisy wycieczek z tym co oferuje parafia. Polecam Itakę, Regent, Fun Club, Konsorcjum PBP lub Oskar. Ich programy są zazwyczaj zbliżone, ale rodzaj dojazdu, zakwaterowania, czas trwania wycieczki a co za tym idzie cena wyjazdu zróżnicowane. Wybrane propozycje można znaleźć na: W razie pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  Michał Laskowski - Dyrektor Działu Sprzedaży Qtravel.pl

  Oceń odpowiedź 1 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-21 11:01 autor odpowiedzi: smiling

  ja jechałbym na pielgrzymkę z parafi i to polecam

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Europa

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania