Porady - pytania i odpowiedzi

2011-11-24 14:42 autor: albo777

21 502 odsłon

Gdzie ubezpieczyć samochód?

Pierwszy samochód 5 letnia Fabia, prawko od 15 lat (do tej pory były służbowe), nie mam pojęcia czy i jaki zniżki (wiek 55 lat, woj dolnośląskie). Co polecacie?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-11-25 13:05 autor odpowiedzi: bodzio2

  Ja osbiście polecam ubezpieczenie w Link 4- oczywiście jest wielu innych ubezpieczycieli na naszym rynku.Możesz to prawdzić w prosty sposób na stronach internetowych ubezpieczyciela specjalny kalkulator wyliczy ci wysokośc twojego ubezpieczenia,bo na tę wysokośc wchodzi kilka czynników miedzy innymi wiek kierowcy,długośc posiadania prawa jazdy,pojemnośc silnika i oczywiscie wiek samego pojazdu a także ciągłośc ubezpieczenia.Ja osobiscie posiadam ubezpieczenie w Link 4 i jestem w pełni zadowolony ale to jest moje osobiste zdanie.Pozdrawiam.

  Ocena odpowiedzi 2 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2011-11-29 23:14 autor odpowiedzi: boleslaw_p

  Mam w mBanku i nie narzekam. Płacę co miesiąc z konta. Również tam ubezpieczyłem mieszkanie

  Ocena odpowiedzi 1 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-14 16:39 autor odpowiedzi: Zbigniew Mazura

  Jeżeli ubezpieczenie dotyczy tylko OC to wybieramy najtańsze. Nie istotne jest dla nas jaka to firma. Jeżeli AC lub pakiet OC+AC+NNW to koniecznie przeanalizować trzeba OWU każdeego ubezpieczyciela. Ogólne Warunki Ubezpieczenia wskazują nam najważniejsze rzeczy wynikające z umowy. Szczególne baczenie zwrócić należy na wyłączenia odpowiedzialności, tzn za co ubezpieczający nie odpowiada. Popatrzmy też na fora jak komentują klienci dane Towarzystwa jeżeli chodzi o wypłaty odszkodowań.

  Ocena odpowiedzi 1 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Ubezpieczenia

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania