Porady - pytania i odpowiedzi

2012-01-05 08:08 autor: Jan Widawski

8 454 odsłon

Co to jest twitter? Jak się do niego włączyć?

Znalazłem w internecie zaproszenie do twittera. Chciałbym z niego skorzystać, ale nie wiem co to jest twitter i jak z niego korzystać. Proszę o podstawową informację. Dziękuję. Jan Widawski

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-06-14 19:38 autor odpowiedzi: bazibart

  "Twitter – darmowy serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania umożliwiającą użytkownikom wysyłanie oraz odczytywanie tak zwanych tweetów. Tweet to krótka, nieprzekraczająca 140 znaków wiadomość tekstowa wyświetlana na stronie użytkownika oraz dostarczana pozostałym użytkownikom, którzy obserwują dany profil."

  rejestracja na stronie jest możliwa po przejsciu na stronę twitter.com

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-06-19 16:19 autor odpowiedzi: pokomp.pl

  ... a tak po ludzku:

  wysyłam w "eter" coś na kształt sms (tweet z ang. ćwierknięcie) a osoby, które dodały mnie do listy obserwowanych ten tweet widzą, komentują lub przesyłają dalej.

  Pogotowie Komputerowe Warszawa www.pokomp.pl

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-11-20 15:04 autor odpowiedzi: basiar2002

  Wystarczajace już zebrałeś informacje przez w/w. odpowiedzi.  Twitter jest to Serwis  Społecznościowy  darmowy, podobny do kont jak Facebook, Nasza Klasa , Senior .Pl , i.t.p....Żeby założyć konto na Twitterze, musisz się zalogować , wpisując swoje dane w/g. potrzeb Administratorów. Po zalogowaniu się  na Twitter masz już swoje konto, gdzie możesz zapisuwać i dzielic się swoimi zainteresowaniemi, tematami itp. , podobnie jak na innych Profilach Społecznościowych.  Napisałam Ci tak najjaśniej żebyś to zrozumiał, śmiało zakladaj swoje konto. Pozdrawiam.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Serwisy społecznościowe

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania