Porady - pytania i odpowiedzi

2013-12-06 14:29 autor: konto usunięte

3 357 odsłon

Jak wyrejestrować się z Senior.pl?

Wyjaśnione jest jak się zarejestrować do Senior.pl, jest regulamin, ale nie znalazłam wskazówki co trzeba zrobić, żeby się wyrejestrować. Bardzo proszę o rzeczową odpowiedź na moje pytanie.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-12-09 12:52 autor odpowiedzi: leoni

  2.11. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swych danych, a także prawo ich poprawiania i żądania ich usunięcia. W tym celu należy zwrócić się ze stosownym żądaniem przesłanym do Administratora w formie pisemnej.

  (...)

  2.13. Usunięcie danych rejestracyjnych Użytkownika z systemu jest równoznaczne z utratą przez tego Użytkownika dostępu do Zamkniętej części Serwisu.

  2.14. Usunięcie Konta Użytkownika nie wiąże się z usunięciem z Serwisu Postów, Materiałów i innej aktywności Użytkownika, chyba że niniejszy Regulamin bądź postanowienia odnoszące się do poszczególnych usług stanowią inaczej.

  syrenka

  konto usunięte skomentował/a odpowiedź 2013-12-09 14:31

  Tak myślałam, że tak muszę zrobić. Dziękuję leoni.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-15 19:34 autor odpowiedzi: gajmar

  Sówka, nie wychodź z Seniora, ogłoszony jest nowy konkurs o Tablet. Ostatnio ja wygrałam. Tablet bardzo przyjazny, duże litery, wart zachodu, ma wgrany fajny program do nawigacji (potrzebowałam własnie do nawigacji dlatego tak sie uparłam, żeby wygrać - zaangazowałam cały sztab ludzi, ale chyba nie było to konieczne)

  Pozdrawiam

  syrenka

  konto usunięte skomentował/a odpowiedź 2014-01-15 23:09

  Dziękuję Gajmar za te słowa. Nie można wyrejestrować się z tego portalu, niestety, chociaż próbowałam. Ale już nie będę "zabierać głosu", bo w czasie trwania poprzedniego konkursu moderator za każdym razem "dolepiał" do moich pytań i odpowiedzi "uzupełnij pytanie", "uzupełnij odpowiedź". I tak robił tylko mnie, nikomu więcej, bo byłam Twoją główną rywalką. Odebrałam to jak osobisty mobbing, to było szokujące, musiałam sięgnąć po środki uspokajające. Stwierdziłam, że szkoda mojego zdrowia i przestałam pisać do Senior.pl. Teraz robię wyjątek tylko po to, żeby Ci odpisać i zapadam w milczenie. Gratuluję Ci wygranej i życzę zdrowia.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Serwisy społecznościowe

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania