Porady - pytania i odpowiedzi

2015-04-09 08:40 autor: krystyna65

9 228 odsłon

Czy zwrócić uwagę córce na wychowanie jej dziecka?

Mój wnuk ciągle gra, jak nie na tablecie to na telefonie a jak nie na telefonie to na komputerze. Przyjadą do nas czy co drugoiej córki i jest to samo cały czas chce grać a jak mu się nie włączy gry to jest niegrzeczny. To bardzo mądry chłopak ale zauważyłam, że opuszcza się w nauce i rozmawiałam delikatnie z córka o ty, niby ma na chwile zakaz grania ale córka jest niesłowna i nie dotrzymuje kar zazwyczaj. Jak myślicie czy porozmawiac z nią zwrócić jej uwage nadal bo powstaje problem czy lepiej sie nie wtącac?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2015-04-10 09:44 autor odpowiedzi: angru46

  Pani Krystyno a może by wnuka zainteresowac jakąs inną gra.np planszowa,warcaby,domino i inne. Ja miałem u siebie taki sam problem.dziadzius patrz autko rozjechałem faceta ,wziąłem go do lunaparku,posadziłem za kierownicą.jedz .Bum!!!.Dziadzius zabijemy sie.widzisz na komputerze mogłeś sobie pozwolic,a tu trzeba uważać.Przekonałem.

  Ocena odpowiedzi 1 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-04-10 15:21 autor odpowiedzi: monika_roj

  Dokładnie spróbuj zająć czymś innym a jeśli sie nie da to trzeba na spokojnie przy kawie porozmawiać z córką na spokojnie to powinno obyć się bez kłótni.

  Ocena odpowiedzi 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-10-01 19:44 autor odpowiedzi: babcia-oma

  U mnie jest problem podobny. Obydwie wnuczki nic innego nie robią tylko siedzą w komputerze.15lat i 6 lat. Matka rada że ma spokój. Młodsza ma opóżniony rozwój psychiczny. Prubowałam zabrac młodszą na spacer to odmówiła bo woli komputer. Druga sprawa to złe odżywianie dzieci. Słodycze, czipsy, sztuczne napoje i pizze  od rana do wieczora. Obie mają nadwagę. Ja ich babcia nie mam na to wpływu. Synowa zabroniła mnie narzucać swoich uwag. Syn stoi po stronie żony i koło się zamyka. Oni nie widzą w tym nic złego.  Ciepię z tego powodu.
  babcia.

  angru46 skomentował/a odpowiedź 2015-10-02 07:45

  Z tymi słodyczami i nadmiernym jedzeniem tych specyfików nafaszerowanych ta chemia też miałem kłopot zwracając uwagę dziadek był be,Jak wnuczkę zaczęli w szkole przezywać dynią teraz zrozumieli i sami ograniczają,Zycie ,Oby nie było za późno.Lepiej zapobiegać jak później leczyć.

  babcia-oma zaktualizował/a odpowiedź 2015-10-03 19:23
  Mój Boże czym to się skończy,..... obym nie dożyła tej chwili.
   Moją też przezywają a matka podnosi ją na duchu i mówi "nie przejmuj się oni są nienormalni".Koniec kropka. Nic na to nie poradzimy.
  Pozdrawiam.babcia

  angru46 skomentował/a odpowiedź 2015-10-04 09:16

  Nie ma się co wielce przejmować ,młodzi myślą po swojemu.Pozdrawiam dziadek-opa

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Podobne pytania

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Różności

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania