Porady - pytania i odpowiedzi

2012-05-07 19:31 autor: PAULA LP_10

11 204 odsłon

Jak znaleźć osobę do korespondencji ?

W dniu wczorajszym zapisałam się do tego serwisu, ale nie wiem jak nawiązać kontakt z osobami po 60 roku życia. Czy jest ktoś kto mi pomoże poruszać się w tym portalu ?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2012-05-08 10:12 autor odpowiedzi: abigaj

  Witam.Nikt nie odpowiada,to może ja na coś sie przydam.Sama jestem tutaj "troszeczkę"i z tego co ja zaobserwowałam, to są tu blogi  /tzn.każdy może miec swój blog i pisac na taki temat ,jaki go interesuje/.Może też odpowiadac i tym sposobem nawiązywac znajomości.Mam nadzieje,że ktos cos jeszce dopowie lub mnie poprawi,bo ja też tu "raczkuję"Na górze strony na pasku jest hasło Klub Seniora Cafe,proszę najechac i kliknąc i rozejrzec się.W razie dalszych niewiadomych,odpowiem w miarę mojej wiedzy.Pozdrawiam

  Ocena odpowiedzi 1 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2012-05-31 19:36 autor odpowiedzi: Joanna49W.

  Chciałabym Cie zaprosić do znajomych ale nawet nie umiem.Ja dopiero w styczniu poznałam ten portal. Zalogowałam się i prawie codziennie zagłądam,tylko nie umiem wstawiać obrazków.Myślę że Ty droga Paulo jak i ja jeszcze się nauczymy .Pozdrawiam Joanna.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2012-06-22 14:24 autor odpowiedzi: Seniorka z Serocka

  No właśnie (moim zdaniem) nawiązałaś kontakty. Pewnie o to właśnie chodzi. Ja też początkuję. Chcę znależć sposób na życie po przejściu na emeryturę. Jestem samotna ale nie chcę byćsama, dlatego szukam sposobu na bycie wśród ludzi. Może ktoś mi coś w tym temacie podpowie?

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-04-17 21:59 autor odpowiedzi: Sfinks

  Witam.Paulo radziłabym Ci ściągnąć z internetu skaypa.Daje możliwość darmowej rozmowy.Jakbyś chciała się dowiedzieć coś na ten temat to chętnie Ci podpowiem.

  Widzę że zapisałaś się rok temu.Ciekawa jestem czy nawiązałaś kontakty.Chciałabym Ci pomóc.Sama jestem samoukiem i internet jest dla mnie też ciągle zagadką.Odezwij się.Serdecznie pozdrawiam.

  Ocena odpowiedzi 0 1

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Różności

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania