Porady - pytania i odpowiedzi

2016-12-15 11:37 autor: elza1302

7 272 odsłon

Jak postępować z osobą chorą na CHAD ?

Niedawno poznałam osobę, która jest chora na Chad.  Interesuje mnie jak postępować z osobą chorą na chorobę afektywną dwubiegunową ? Jak się zachowywać wobec takiej osoby w czasie wystąpienia manii i depresji? Jak pomagać takiej osobie na codzień  i w czasie manii, żeby nie narobiła głupstw ?  Gdzie szukać jakich opracowań na temat tej choroby, probowałam szukać w sieci ,ale informacje te są skąpe i lakoniczne. Chciałabym się więcej dowiedzieć na temat Chad.

Pytanie zaktualizowano 2016-12-15 11:40

Niedawno poznałam osobę, która jest chora na Chad.  Interesuje mnie jak postępować z osobą chorą na chorobę afektywną dwubiegunową ? Jak się zachowywać wobec takiej osoby w czasie wystąpienia manii i depresji? Jak pomagać takiej osobie na codzień  i w czasie manii, żeby nie narobiła głupstw ?  Gdzie szukać jakichkolwiek  opracowań na temat tej choroby ?  Próbowałam szukać w sieci ,ale informacje te są skąpe i lakoniczne. Chciałabym się więcej dowiedzieć na temat Chad.

[ porady z tej kategorii ]

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zdrowie psychiczne

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania