Porady - pytania i odpowiedzi

2014-01-02 10:24 autor: monisiamikia

10 717 odsłon

Dlaczego mam zawroty głowy?

Witam, cierpię na napięciowe bóle głowy. Leczone  miałam tez zawroty głowy które przeszły po tabletkach wicebrol forte. Byłam u lekarza neurologa mówi, ze jest wszystko ok. Laryngolog kazał przeswietlic kręgosłup, moja pani doktor mówi ze nie potrzeba. Dzis w nocy jak spałam znowu miałam zawroty głowy. W nocy i w dzien od miesiaca tez mi spływa wydzielina po gardle od zatok. Czy to mogą byc od tego te zawroty? pisałam tez ostatnio ze mam nadcisnienie, które lecze i jest dobre oraz kłucia koło serca.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-01-03 19:33 autor odpowiedzi: babciela

  Potrzebne Tk kregoslupa i USG tt domozgowych...Pozdrawiam. E.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-04 22:22 autor odpowiedzi: ciotka Klotka

  Kilka lat temu miałam zawroty głowy. Trafiłam do szpitala, który opuściłam z diagnozą- choroba Meniere'a. Zawroty głowy wynikają z wielu chorób. Na tle nerwowym też mogą być. Musisz zaufać któremuś lekarzowi , porobić badania i pewnie dojdziecie wspólnie do prawidłowej diagnozy. Dużo zdrowia i wytrwałości Ci życzę.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-04 22:22 autor odpowiedzi: ciotka Klotka

  Ja kilka lat temu miałam zawroty głowy. Były bardzo intensywne. W końcowym efekcie znalazłam się w szpitalu i wypisano mnie z diagnozą- choroba Meniera. Dostałam leki i dolegliwości ustąpiły. Podejrzewam jednak, że zawroty głowy mogą występować przy różnych schorzeniach. Musisz je wyjaśnić robiąc wszelkie badania, które zleci lekarz. Zaufaj któremuś z nich i pomału wyjaśniaj sobie aż znajdziesz przyczynę. Podpowiem, że na tle nerwowym zawroty głowy też mogą występować. Pozdrawiam i zdrowia Ci życzę.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-24 00:05 autor odpowiedzi: ewa51

  Ja mam często bóle i zawroty głowy.Bardzo cierpię,ostatnio caly miesiąc byłam wyłączina z normalnego zycia.A zaczęło się dwa lata temu jak w kręgosłupie szyjnym coś mi strzeliło i silny ból zajął prawą stronę głowy,tzn.oko,pół nosa,ucho,twarz i głowa.Pewnego dnia zabrało mnie pogotowie na neurologię do Działdowa ale po tomografii głowy odesłali mnie do domu nic nie stwierdzając.Miałam ze sobą wyniki tomog.kręgosłupa szyjnego,które były bardzo złe ale lekarz nawet nie chciał sie z tym zapoznać.Stwierdził,ze to błędnik.Zrobiłam badania w tym kierunku i to nie błędnik.Męczę sie dalej i nie wiem co będzie....Do lekarza specjalisty ciężko sie dostać nawet prywatnie.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-11 01:10 autor odpowiedzi: LECHO

  To może też być z ogólnego przemęczenia, złej diety, bądź też małej aktywności ruchowej. Stres, braki witamin, osłabienie organizmu- mogą mieć na to wpłw.

  Może warto więc zacząć od spojrzenia na takie czynniki i bardziej o siebie zacząć dbać -by zawroty głowy ustąpiły.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-09 16:21 autor odpowiedzi: babciela

  Nie, przyczyna jest niedomoga krazenia mózgowego w następstwie rozleglych zmian zwyrodnieniowych kregosłpa szyjnego i ucisku tych zmian na naczynia domózgowe.

  nerwicę rozpoznaję się po wykluczeniu spraw organicznych.

  Chorobę Meniera rozpoznaję dopiero po wykonamiu tzw prób błędnikowych- leki stosowane w jednej i drugiej chorobie sa jednakowe, pozdrawiam. babciela

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zdrowie kobiety

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania