Porady - pytania i odpowiedzi

2014-02-04 14:29 autor: LECHO

3 216 odsłon

Rasy psów

jakie rasy psów są najlepsze, najbardziej odpowiednie dla małych dzieci?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-02-04 15:22 autor odpowiedzi: Kormoran

  Moim zdaniem labrador

  Oceń odpowiedź 2 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-05 04:04 autor odpowiedzi: smiling

  ja mam bokserkę i uważam zresztą proponuję zaopatrzyć się w książeczkę z opisem ras psów  i poczytać . Teraz mam pręgowaną LUNĘ - sunię a wcześniej rudą SABĘ . Rasa ta to typowo rodzinna , uwielbia zabawy  do bólu , ja mieszkam w bloku psiak zajmuje m kwadratowy tam ma swoje spanie , na darmo nie szczeka chyba że jak jesteśmy  a ktoś zapuka do drzwi to da znać.  Listonosz  pytał się  jak to jest że nie słyszę w większości psa lecz ja powiedziałem że nie ma go w domu - tak nasza sunia nie szczeka jak  zostaje sama  jest nie uciążliwa dla sąsiadów  a labladora nie znam  , tyle co ze środków masowego przekazu  lecz to za mało aby komuś proponować jeszcze jedno ta rasa psów nie ma puchu tak że w zimne dni dokucza mu zimno pozdrawiam

  Oceń odpowiedź 0 3

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-05 13:01 autor odpowiedzi: Izabelka.p25

  Za psy przyjazne dzieciom uznawane są takie rasy jak: beagle, berneński pies pasterski, bernardyn, dog niemiecki. Natomiast wszystko zależy od usposobienia naszego pupila oraz od dziecka. Nie wolno dopuścić aby psiak był męczony np. łapany za ogon-  przez naszą pociechę. Ja jako mała dziewczynka miałam mieszańca, wilczka- suczkę Dianę, która była dla mnie najfajniejszym towarzyszem i nie wyobrażałam sobie wówczas mieć innego psa. Każdy właściciel mówi to samo o swoim psie.

  Oceń odpowiedź 1 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-23 10:51 autor odpowiedzi: Lothario

  Kupowanie psa dla dziecka jest największym błędem jaki można popełnic. Kupuje sie psa dla rodziny. Każda rasa ma swoje wady i zalety. Nie ma ras dla "dzieci" i dla "doroslych"

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-27 20:38 autor odpowiedzi: Wiechu47

  Labrador jest psem bardzo spokojnym,przyjaznym dzieciom.Mój wnuk wychowywał się z psem tej rasy i rozumieli się od małego bez słów.Dziwiłem się cierpliwości Korusia.

  Oceń odpowiedź 2 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-29 20:52 autor odpowiedzi: smiling

  zakładając że osoby starsze będą z nim wychodzić na spacer bo dziecko będzie tylko przez pewien okres zafascynowane psiakiem, jak będą obowiązki wychodzenia i dbania o psiaka zaraz dziecko zapomni  o psie , bo to jest obowiązek  proszę nie kupować dziecku psa to musi być przemyślana decyzja

  Oceń odpowiedź 1 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-29 21:35 autor odpowiedzi: Andrzej52

  Obserwując zachowania psów,mogę polecić labradora.Tak cierpliwego i przyjaznego zwierzaka nie widzialem wcześniej.Pomysły wnuczków podczas zabawy z tym psiakiem przechodziły ludzkie pojęcie.Bałbym się gdyby to był pies innej rasy.Osobiście miałem dobermankę ułożoną i posłuszną ale nie zostawiłbym wnuków bez opieki z psem.Córka kupiła labradorkę i był to strzał w dziesiątkę.

  Oceń odpowiedź 2 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-31 14:06 autor odpowiedzi: smiling

  ten pies może być z dziećmi które mają alergię

  Maltańczyk – bardzo mały i łagodny, a jednocześnie bardzo odważny piesek. Pełen energii i chętny do zabawy, również z dziećmi. Wymaga codziennego czesania oraz częstych zabiegów fryzjerskich, zwłaszcza gdy zapuści mu się długi włos.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Psy, koty

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania