Porady - pytania i odpowiedzi

2011-10-26 00:02 autor: ena

16 174 odsłon

Zagęszczanie włosów i co potem?

Zastanawiam się nad zabiegiem zagęszczenia i przedłużenia włosów. Ale mam watpliwości - jak wygląda ich codzienna pielęgnacja, przecież nie można ich "normalnie" czesać. No i na ile "wystarcza" taki zabieg, bo przecież naturalne włosy rosną...

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-12-07 12:56 autor odpowiedzi: Handsome Men

  Biorąc pod uwagę przedłużanie włosów poprzez doczepianie pojedynczych pasm, rzeczywiście może byc kłopotliwe po kilku tygodniach od zabiegu. Kiedy pojawi się odrost czesanie i stylizacja staje się kłopotliwa, a dodatkowo doczepiane pasma mogą obciążyć włos i spowodować nadmierne wypadanie naszych naturalnych kosmyków. Alternatywa dla zagęszczania i przedłużanie włosów jest metoda IMD2G. Jest to nie chirurgiczne uzupełnianie włosami naturalnymi  idealnie dopasowanymi do naszych kolorem, rodzajem i strukturą. Nie obciążają włosów oraz nie posiadają widocznych odrostów.

  Klinika niechirurgicznego uzupełniania włosów

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-01-27 02:18 autor odpowiedzi: szysza

  Ja zdecydowałam się na zagęszczanie włosów szybkim preparatem, który zrobiony jest z czystej kreatyny, dlatego idealnie wczepia się w naturalne włosy. Tto bardzo dobry sposób, od razu nasz więcej włosów i co najważniejsze, wygląda to naturalnie a fryzurę możesz układać normalnie.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2017-01-03 00:41 autor odpowiedzi: mylaska

  Ja zagęszczam włosy mikrowłóknami Kmax od LucianoWyglądają one super. Moje naturalne piórka, że tak je nazwę wyglądały tragicznie, ale od kiedy stosuję te mikrowłókna, wszyscy mówią, że wyglądam super i sama też tak się czuję :)

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Pielęgnacja włosów

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania