Porady - pytania i odpowiedzi

2013-11-08 17:22 autor: gregory08

4 694 odsłon

MAM 58 LAT . KTO MNIE ZATRUDNI W KRAKOWIE ?

Czy znacie firmę która zatrudni 58-latka w Krakowie ? Moje predyspozycje zawodowe to praca na magazynie / wszystkie szczeble /, praca biurowa, koordynowanie pracy w przemyśle. Dodatkowo posiadam grupę niepełnosprawności, ale stan zdrowia pozwala mi jeszcze na "wielkie czyny ".

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-11-09 01:15 autor odpowiedzi: basiar2002

  Nie trać czasu i szukaj pracy. Jesteś młodym mężczyzną i jak piszesz masz wiele predyspozycji.  Posiadasz grupę niepełnosprawności  nie piszesz w jakim stopniu , ale skoro stan zdrowia pozwala Ci pracować możesz szukać pracy w ochronie na sklepie czy w jakiś większych Zakładach  lub w Spółdzielniach mieszkaniowych jako Ochrona  Monitoringu.  Portiernia w Szpitalach. Szatniarz na Uczelni i.t.p. Podpowiadam gdzie bym poszła szukać na Twoim miejscu. Napewno coś znajdziesz . Powodzenia życze i wierzę , że jak będziesz szukał to znajdziesz. Najważniejsze , że masz szczere chęci do pracy. Wiek tu nie ma znaczenia , znacznie starsi ludzie pracują . Nie podłamuj się i szukaj , trzeba zapukać do wielu drzwi i na pewno się otworzą.

  Oceń odpowiedź 1 4

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-31 16:57 autor odpowiedzi: dzidek49

  W tym wieku z grupą inwalidzką i do tego w tak dużym mieście jak Kraków pracy dla Ciebie jest na pewno dużo /ochrona, portiernie, zakłady pracy chronionej, itp./ tylko intensywnie szukaj. Wiem to z własnego doświadczenia bo od 15 lat posiadam grupę inwalidzką  cały czas pracuję i nie miałem problemów ze znalezieniem pracy w ochronie na umowę na pełny etat a nie żadną śmieciową. Zyczę powodzenia w poszukiwaniu pracy.

  Oceń odpowiedź 2 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-04 21:24 autor odpowiedzi: smiling

  witam  w ochronie to należy mieć stopień niepełnosprawności dawna 1 i ewentualnie 2 i to w zakładzie pracy chronionej  -  z 3 nie przyjmują za małe zwroty kasy pozdrawiam  no zapewne należy wydeptać scieżki za pracą lecz to jest ciężko pozdrawiam

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Podobne pytania

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Poszukiwanie pracy

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy