Porady - pytania i odpowiedzi

2010-09-14 16:39 autor: Klaudia

5 716 odsłon

All inclusive - taki sam wszędzie?

Czy są jakieś zasady rządzące ofertami all inclusive (podobne jak przy przyznawaniu gwiazdek w hotelach na przykład). Jakie warunki musi spełniać oferta, żeby można bylo ją tak nazwać i czy w ogóle musi spełniać jakieś warunki? Czy "polskie" All inclusive w tym samym hotelu jakoś istotnie różni się od "niemieckiego" All inclusive (wycieczka wykupiona w niemieckim biurze podróży).

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2010-09-15 10:12 autor odpowiedzi: Michał Laskowski

    Pojęcie all inclusive jest dość szerokie. Z definicji dotyczy pakietu wyżywienia oraz niekiedy dodatkowych usług jakie oferuje hotel. All Inclusive jest jednak indywidualne dla każdego hotelu i nie ma w tym względzie żadnych norm ani regulacji. Nie różni się również w zależności od tego gdzie kupujemy wycieczkę. Oferta hotelu jest jedna i ta sama dla wszystkich gości hotelowych. Reasumując, chociaż teoretycznie all inclusive oznacza 'wszystko w cenie', w praktyce każdy obiekt hotelowy ściśle określa jakie usługi zawiera. Dlatego przed wyjazdem warto zapoznać się z opisem pakietu, aby ostatecznie uniknąć nieporozumień.

    Michał Laskowski - Dyrektor Działu Sprzedaży Qtravel.pl

    Oceń odpowiedź 0 2

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Turystyka: pozostałe

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy