Porady - pytania i odpowiedzi

2015-03-05 15:26 autor: janka54

4 009 odsłon

Gdzie pojechać na wycieczkę?

Jakie miejscowości polecacie by zwiedzić w naszej pięknej Polsce?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2015-03-05 16:41 autor odpowiedzi: dzidek49

  Dwa lata temu uczestniczyłem wraz z grupą emerytów i rencistów w kilkudniowej wycieczce na Podlasie i Mazury. Zaczęliśmy od Grabarki - sanktuarium prawosławia w Polsce. Następnie Białystok - zwiedzanie i nocleg. potem Augustów, rejs Kanałem Augustowskim /szlakiem papieża Jana Pawła II/. Kolejno Giżycko i Mikołajki - rejs statkiem po jeziorach mazurskich. Kętrzyn i Wilczy Szniec - ruiny kwary Hitlera w Gierłoży. Na koniec Sanktuarium w Swiętej Lipce, które uważane jest przez katolików za "Częstochowę Północy". Pięć dni wypełnione zwiedzaniem ciekawych i unikatowych miejsc połaczone z aktywnym wypoczynkiem. Polecam.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-03-07 20:39 autor odpowiedzi: lider

  Ja polecam Zamek Książ pod Wałbrzychem. Jest to bardzo urokliwe miejsce. Znajduje sie tam Zamek, stadninę koni oraz palmiarnię. Zamek Książ wraz z wnętrzami jest udostępniony do zwiedzania. W kompleksie znajdują się także część gastronomiczna i hotel. Wokół zamku znajdują sie tarasy z których można podziwiać piękne krajobrazy. Tam był kręcony polski film "Trędowata". W mieciącu maj organizowany jest Festiwal Kwiatów i Sztuki.
  Polecam.
  Lider

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-03-11 09:13 autor odpowiedzi: angru46

  Zależy co kto lubi zwiedzac,czym chce sie podróżowac,kazdy rejon polski ma swoją ciekawą historie którą warto zwiedzic Wszystko zależy od czasu i portwela.Nasza Polska cała jest wspaniała.Zeszłego roku zwiedzałem Bieszczady,teraz planuje jak zdrowie pozwoli zwiedzać Swietokrzyskie.Szukam w internecie ciekawe imprezy,miejscowości,robie marszrutę ,wczesniej zamawiam noclegi,/zamawiam pogodę u Kreta od pogodynki/Trzeba z żywymi na przód iśc po życie siegac nowe.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-08-25 21:32 autor odpowiedzi: smiling

  Kraków

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Polska

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania