Porady - pytania i odpowiedzi

2017-05-27 16:29 autor: 1958franciszek

4 552 odsłon

Pokaz slajdów

Z internetu ściągnołem program PhotoStory,tym programem ze zdjęć zrobiłem pokaz slajdow.Mój problem polega na tym,że chciałbym przetworzyć ze slajdów na pojedyncze zdjęcia i je zapisać żeby można było oglądać pojedyncze fotki i je wydrukować.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2017-05-27 18:56 autor odpowiedzi: frasag

  Witaj Kolego imienniku. Nie znam tego programu- nie wiem czy tam jest opcja bezpośredniego odczytu pojedyńczego obrazka, a na pobieranie go nie mam czasu. Ale jeśli ten pokaz masz zapisany w formacie .pps to możesz np. wykorzystać darmowy OpenOffice albo LibreOffice. Tam możesz pokazy typu .pps edytować, tzn. wyodrębnić i zapisać pojedyńczy slajd, usunąć, dodać nowy i wiele innych. Ale żeby edytować w tym programie (OpenOffice) to trzeba wcześniej zmienić rozszerzenie pliku pokazu z .pps na .ppt, a potem znowu możesz zapisać sobie jako .pps. Zrobisz to bez żadnego dodatkowego programu tylko musisz wyświetlić rozszerzenia plików. (w W7- zobacz opcje folderów). Programów do tego jest więcej, ale ja posługuję się tym (O.O.) i nawet z pobranego gotowego pokazu mogę wyrzucić niezbyt udane zdjęcia żeby zmniejszyć rozmiar pliku. Pozdrawiam.
  frasag zaktualizował/a odpowiedź 2017-05-27 19:02
  Natomiast jeśli masz pokaz zapisany jako plik .exe, to chyba nic się  nie da zrobić, ewentualnie możesz spróbować metodą zrzutu ekranu.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Oprogramowanie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania