Porady - pytania i odpowiedzi

2016-07-29 10:05 autor: ryza1937

2 282 odsłon

zmiana rodzaju pliku

Na pliku tekstowym zamieściłem określony opis i zdjęcia. Nazwałem go. Przerzuciłem go na pendriva i chciałem wyświetlić na większym ekranie telewizora. Plik "nie przeszedł". Nie mogę wyswietlić. Co i jak zrobić ?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2016-07-29 10:23 autor odpowiedzi: frasag

  Szanowny Kolega niezbyt jasno pisze:
  Plik tekstowy to .txt a jak dodasz zdjecia to będzie inny format- np. .pps. Zobacz czy można go odczytać na tym pendrive w komputerze.

  ryza1937 skomentował/a odpowiedź 2016-07-29 12:46

  Przepraszam., ten "szanowny kolega" to osiemdziesięcioletni dziadek i stąd ta trudność "jasności wypowiedzi". Po dodaniu zdjęć jest to plik pdf, ale on właśnie nie chce się z pendrive na telewizorku wyświetlić.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2016-07-29 13:58 autor odpowiedzi: frasag

  Większośc z nas jest w słusznym wieku. Dobrze sobie radzisz z komputerem Kolego. Nie znam się na nowoczesnych telewizorach, ale może problem jest właśnie w pdf? Może telewizor go nie otwiera? W komputerze to masz do tego Reader albo inny program albo przegladarka Ci otwiera pdf chociaż tylko do odczytu. Być może trzeba to przepuścić jakoś przez jakiś program do pdf? Albo zrobić od nowa w innym formacie, np.rtf? Nie mam w tym temacie wiedzy- przepraszam i pozdrawiam.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Oprogramowanie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania