Porady - pytania i odpowiedzi

2014-08-11 15:00 autor: Kasia_M

4 986 odsłon

Stół - jaki wybrać?

Poszukuję stołu idealnego, który na co dzień będzie meblem dla rodziny 2 2, a od święta - dla nawet kulkunastu osób. Czym kierować się wybierając mebel? Na co zwrócic uwagę?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-08-11 16:24 autor odpowiedzi: angru46

  Pani Kasiu.Trzeba szukac nieraz okazji,najlepszy stół dla Pani byłby  rozkładany.ja sie Pani przyznam nie byłem na kupnie,ale trafiłem na stół rozkładany i cztery krzesła z Malasyi za 470 zł i mam go w kuchni. a stary dałem do altanyPowodzenia

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-08-14 09:39 autor odpowiedzi: meble_drewniane

  Pani Kasiu,

  wybór stołu powinien być podyktowany nie tylko kwestiami estetycznymi, ale także funkcjonalnymi. Jeśli dysponuje Pani odpowiednią przestrzenią, proszę rozważyć zakup mebla rozkładanego.

  Taki model na co dzień nie zajmie dużo miejsca, a podczas świąt i innych uroczystości, można przy nim wygodnie posadzić większą liczbę gości. Stoły z rozsuwanym blatem to modele z możliwością łatwej i szybkiej zmiany wielkości powierzchni użytkowej. Meble z rozsuwanym blatem idealne są dla tych, którzy organizując uroczystości w domu dbają także o komfort biesiadników. Synchroniczne prowadnice stołów umożliwiają szybkie i sprawne ich składanie i rozkładanie. Stoły z rozsuwanym blatem posiadają stałą oskrzynię, w której konstrukcji chowane są dostawki. Umożliwiają one rozkładanie stołów do dużych rozmiarów. Na jeszcze więcej pozwalają stoły rozkładane. Dzięki nim mebel może mieć nawet ponad 5 metrów długości, a zasiąść do niego może niemal 30 osób.

  Stoły z litego drewna oferuje sklep TABLES. Pamiętać jednak należy, że należą one do dość drogich mebli. Taki zakup to na pewno spora inwestycja.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Meble

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania