Porady - pytania i odpowiedzi

2011-01-13 17:56 autor: marlekow

6 574 odsłon

Brak polskich liter

Od kilku dni nie moge na moim NETBOOKU pisac polskich liter. Przedtem wystarczylo wcisnac prawy SHIFT , zeby napisac polska litere. Czy ktos potrafi pomoc mi rozwiazac ten problem?        mariakow

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • Najlepsza odpowiedź

  2011-01-13 22:54 autor odpowiedzi: A-JA

  Na pewno Shift a nie Alt? Tak czy inaczej na pasku na dole powinieneś mieć po prawej stronie taką ikonkę klawiatury - kliknij na nią zobacz jaki masz ustawiony język - powinien być polski (programisty). Jeśli nie jest to właśnie taki ustaw. Powinno pomóc. Czasem ten język sam się przypadkowo przestawia.

  marlekow skomentował/a odpowiedź 1970-01-01 01:00

  A -Ja doskonała podpowiedż. Wprawdzie w moim NETBOOKU nie klawisz ALT, ale ALTGr pisze polskie litery, jednak Twoja podpowiedż naprowadziła mnie na właściwy klawisz.Bardzo Ci dziękuję i życzę dalszych tak dobrych podpowiedzi.Mariakow.

  stanoil skomentował/a odpowiedź 1970-01-01 01:00

  Jesli chodzi o windows XP zapewne jest domsylnie zainstalowana klawiatura maszynistki (polski 214) oprocz domyslnej klawiatury programisty. Mozna ja po prostu usunac (jak sie nie bedzie uzywac)

  Oceń odpowiedź 0 3

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Laptopy, netbooki

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania