Porady - pytania i odpowiedzi

2011-12-02 22:35 autor: Kaima

7 102 odsłon

Zapisywanie zdjęć.

Mam problem z zapisywaniem zdjęć przysłanych pocztą w folderze "Obrazy" .  Kiedy oglądam zdjęcie w poczcie otwiera się całe, natomiast po skopiowaniu do folderu otwiera się tylko wąski pasek u góry. 

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-12-07 13:45 autor odpowiedzi: Dojrzała kobieta

  Wąski pasek z tego zdjęcia? Jeśli dobrze rozumiem, to przycinane jest pobieranie obrazów, przyczyny mogą być dwie: zbyt wolny Internet lub (co przypuszczam) jakieś blokady w ustawieniach programu, które mają chronić nasz komputer przed zainfekowanymi plikami z internetu. Zazwyczaj można to zmienić (w zależności od przeglądarki) w opcjach lub narzędziach.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-11-21 20:08 autor odpowiedzi: basiar2002

  Jak już masz zdjecie przysłane na pocztę kliknij na to zdjęcie prawym klawiszem myszki i kliknij pokaż obraz, ono Ci sie powiększy , a potem jeszcze raz kliknij prawym klawiszem myszki na powiększone już zdjecie i kliknij - Zapisz obraz, pojawi sie Twoja tabela komputerowa szukaj moje obrazy i zapisz. Wszystko. Powodzenia.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Podobne pytania

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Internet

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania