Porady - pytania i odpowiedzi

2011-04-20 10:56 autor: Brzoza

16 616 odsłon

Skype.Kasowanie zapisanych wiadomości

W jaki sposób skasować zapisane wiadomości na skype

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-04-20 14:56 autor odpowiedzi: leoni

  Aby skasować całą historię rozmów ze wszystkimi użytkownikami, należy otworzyć program, wejść w menu NARZĘDZIA, tam wybrać pozycję "Opcje...".

  Pojawi się okno ustawień. W nim wchodzimy na zakładkę "Czaty i SMS". Należy po prawej kliknąć w przycisk: "Pokaż opcje zaawansowane", a potem kliknąć w przycisk "Wyczyść historię".

  Jeśli nie chcemy, aby w przyszłości nasze rozmowy trafiały do ARCHIWUM, wówczas w wierszu "Przechowuj historię przez" wybieramy na liście "nie przechowuj".

  Po wprowadzeniu zmian klikamy na dole w przycisk "ZAPISZ".

  Oceń odpowiedź 5 38

  skomentuj | odpowiedz

 • Najlepsza odpowiedź

  2011-04-22 13:27 autor odpowiedzi: Kazik

  Ale jak chcę wyczyścić dotychczasowe, lecz pozwolić na następne (zapisywać), to obok zakladki "kontakty" 9która jest zwykle otwarta) mam "historia" tam zaznaczam pojedynczo i usuwam. Chcię szybciej "hurtem" to zaznaczam przy wciśniętym klawiszu "Shift".
  Kazik zaktualizował/a odpowiedź 2012-12-02 03:24
  Ocenę dostałem "najlepsza odpowiedź" a widzę że ktoś dał mi 1 plus a inni 4 minusy. Zazdrość przemawia przez te 4 osoby?

  Oceń odpowiedź 11 14

  skomentuj | odpowiedz


ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Mój profil

Na skróty

Książka za porady

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Internet

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X