Porady - pytania i odpowiedzi

2016-04-17 23:18 autor: BożenaC.

5 975 odsłon

telefon stacjonarny jakiego operatora wybrać

Konczy mi się umowa w Orange na telefon stacjonarny , internet i TV. Ostatnio firma ta bardzo mnie denerwuje, nie ma taniej oferty. Widać że zależy jej na telefoni komórkowej, a przejeła abonamentów z TP. Chciałabym sie przenieś do innego operatora. Prosze mi polecić tanią i uczciwą firmę.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2016-04-18 08:20 autor odpowiedzi: frasag

  Bożenko:
  Na takie pytanko nikt Ci mądrej rady nie da. Sama wiesz najlepiej gdzie i ile czasu dzwonisz- czy do "swojaków", czy za granicę, co chcesz oglądać i jaki internet Ci potrzebny. No i nikt z nas nie wie co jest dostępne tam gdzie mieszkasz. Podaję pomocny link, ale nie jest aktywny celowo, bo takie wymagają zatwierdzenia przez Admina. Skopiujesz i wkleisz.
   totalmoney.pl/tv-internet-telefon

  BożenaC. skomentował/a odpowiedź 2016-04-19 21:51

  Dzięki.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2016-04-20 19:57 autor odpowiedzi: smiling

  Jestem w Multi mediach od początku jej istnienia - telefon, Internet telewizja ( kablówka) nie narzekam  a natomiast Komórka od 17 lat, satelitarna  w PLUSIE też nie narzekam czy polecić - proszę samej podjechać, zapytać i zdecydować pozdrawiam

  Oceń odpowiedź 0 3

  skomentuj | odpowiedz

 • 2016-05-06 09:59 autor odpowiedzi: Krzysztof1950

  Witam!
  Jeśli chodzi o telefonię, to polecam firmę Sferia. Mają fajną możliwość korzystania z tzw. telefonów nomadycznych, czyli po prostu telefonu komórkowego z dwoma numerami na jednej karcie (numerem stacjonarnym i komórkowym). Rozwiązanie jest bardzo wygodne i łatwe w obsłudze, także ja z całą pewnością mogę polecić. A, no i zasięg też mają w całej Polsce (tak przynajmniej gdzieś wyczytałem, zanim sobie taki "bajer" sprawiłem i ja rzeczywiście problemów z zasięgiem nie miałem).
  Pozdrawiam serdecznie.
  Krzysztof

  Ocena odpowiedzi 1 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2016-05-06 10:11 autor odpowiedzi: Krzysztof1950

  Witam, to znów ja Krzysztof.
  Zapytałem syna, z którym właśnie jesteśmy na wczasach, o to jaki On internet ma, bo pewna sympatyczna Pani potrzebuje pomocy i powiedział, że ma aero2, czy jakoś tak. Mówi, że maja za daro internet, tylko jakiegoś "kapcia" czy coś takiego trzeba wpisywać co godzinę, ale mówił, że poleca. Mówił też, że mają jakąś płatną ofertę i tam za 5 złotych można mieć 3 gibabajty, że takie dla mojego wnuka kupił, i że bardzo chwali sobie.
  Mam nadzieję, że Pani pomogłem.
  Polecam się na przyszłość i pozdrawiam serdzecznie.
  Krzysztof

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Internet

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania