Porady - pytania i odpowiedzi

2012-10-27 10:09 autor: Margota50

4 969 odsłon

Dlaczego nie mogę dokonywać wpisu ani dodawać obrazków?

Nie mam możliwości dodawania wpisów,ani obrazków,nie mam dostępu do własnej galeri,wyskakuje napis że nie jestem zalogowana,albo zablokowana.Mój stary obrazek zniknął i pozostał tylko czarna kwadeacik.Co jest grane co robiź nie tak ?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • Najlepsza odpowiedź

  2012-10-27 12:18 autor odpowiedzi: admin

  Po rejestracji nie dokonała Pani aktywacji swojego konta (należało kliknąć w nadesłany e-mailem link aktywacyjny). Właśnie to jest powodem braku dostępu do niektórych funkcjonalności serwisu.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-11-21 20:42 autor odpowiedzi: basiar2002

  Z obrazkami to jest tak , że jak pobieramy je z internetu to po jakimś czasie znikają . Ja też tak miałam, było mi z tego powodu nieprzyjemnie  jak  dokonałam komuś wpisu i wkleiłam obrazek po jakimś czasie patrzę jest tylko wpis , a obrazka nie ma.  Trzeba taki obraz pobrać do swoich obrazów  w komputerze - moje obrazy i z tamtąd pobierac obrazki . Ze stron internetowych po jakimś czasie znikają.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Internet

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania