Porady - pytania i odpowiedzi

2014-02-17 22:38 autor: kalina12

4 011 odsłon

Picasa.

Dlaczego picasa  sam zasysa  wszystko.  Obrazki oglądane w sieci i foto przysłane w poczcie, foldery z grafiką utworzone na pulpicie itp.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-02-17 23:16 autor odpowiedzi: anatol61

  Po uruchomieniu programu wybierz z menu Menedżer folderów.W wyświetlonej po lewej stronie okienka widnieje spis katalogów - na samym początku z zaznaczonymi na zielono "ptaszkami". Oznacza to, że program będzie przeszukiwał wskazane foldery tylko jeden raz.Wybierz  katalog, któremu chcesz ustawić odpowiednie działanie:ptaszek ustawia na pojedyncze przeszukanie,krzyżyk - usuwa katalog (brak przeszukiwania)oczko - przeszukiwanie każdorazowe.Na samym początku program będzie chciał przeszukać wszystkie foldery, aby znaleźć zdjęcia. Trzeba to przeczekać lub - co poskutkowało u mnie - zamknąć krzyżykiem wyskakujące okienko nad zegarem systemowym.

  kalina12 skomentował/a odpowiedź 2014-02-19 23:52

  Przed chwilą napisałam tu i nie widzę, no więc jeszcze raz : właśnie o to chodziło, już picasa pod kontrolą. Dzięki wielkie :)

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-18 07:19 autor odpowiedzi: LECHO

  to już jest taki program, który ma w sobie wyszukiwarkę obrazów- ma to ułatwić w znaczny sposób odnajdowanie i potem działania na tych zdjęciach.

  kalina12 skomentował/a odpowiedź 2014-02-19 23:47

  No ale ja myślę, że żaden program zainstalowany przeze mnie, nie powinien hulać jak chce. Może ściągać wtedy kiedy ja chcę i to co wskażę.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Grafika

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania