Porady - pytania i odpowiedzi

2013-01-21 21:47 autor: ryza1937

11 100 odsłon

Wydruk pliku tekstowo-graficznego (w kolorze)

Sporządziłem 8 plików tekstowych ( word) tworzących okolicznościowy album. Wypelniają je zdjęcia i teksty. Całą zawartość przeniosłem na pendrive by następnie wydrukować w zakładzie fotograficznym w formacie A4. Okazuje się, że nie idzie tego zrobić. Nie mogę sporządzić więc papierowego albumu dla 85- letniej jubilatki. Jak zmienić plik tekstowy na przydatny format, umożliwiający wydrukowanie?

Kto pomoże ?

 

 

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-01-23 00:15 autor odpowiedzi: Ewunia

  Może spróbuj z taką usługą jak fotoksiążka? Ja tak robiłam i wychodziło bardzo fajnie - układasz sobie wszytsko (teksty i zdjęcia) online a potem zlecasz wydru. ja robiłam na fotoksiazka.pl ale takich możliwości jest dużo, nawet na grupowych zakupach widziałąm jakieś zniżki.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-02-22 18:15 autor odpowiedzi: ryza1937

  Znalazłem na FACEBOOK-u  życzliwego mistrza, który mi powiedział jak zapisać plik tekstowy w JPG. Kto chce niech korzysta:  

  Przygotować tekst w Microsoft Word, albo np. Notatniku, potem otwieramy Program o nazwie Paint, wybieramy znaczek do wstawiania tekstu A, zaznaczamy pole najlepiej całą kartkę, wcześniej w Wordzie/Notatniku wybieramy edycja zaznacz wszystko i edycja kopiuj a w Paint w miejscu gdzie mamy pisać naciskamy edycja wklej, a potem wybieramy Plik i zapisz jako: wpisujemy nazwę pliku.jpg i mamy plik tekstowy zapisany w JPG. Powodzenia

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-04-30 19:15 autor odpowiedzi: pokomp.pl

  jeszcze łatwiej zapisać prosto z word-a do pliku pdf :-)

  Pogotowie Komputerowe Warszawa www.pokomp.pl

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Grafika

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania