Porady - pytania i odpowiedzi

2013-06-25 13:33 autor: rossa

14 854 odsłon

Powikłania po chemioterapii

U mojej matki (80 lat) na skutek chemioterapii wystąpił bardzo duży spadek leukocytów. Od pięciu dni przebywa w szpitalu, gdzie próbuje się uzyskać poziom w normie, niestety do tej pory bez skutku. W jaki sposób - oprócz farmakologii - można uzyskać poprawę? Co spożywać?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • EKSPERT Najlepsza odpowiedź

    2013-12-02 11:22 autor odpowiedzi: babciela

    Niestety- tylko onkolodzy mogą poradzić sie z tego typu powikłaniami.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania