Porady - pytania i odpowiedzi

2011-06-07 14:34 autor: jesien21

6 617 odsłon

Czy można już bezpiecznie jechać do Egiptu i Tunezji?

Czy lepiej wybrać jednak coś w Europie? Chodzi mi nie tylko o sytuację na miejscu, ale o niebezpieczeństwo bankructwa firm "specjalizujących się" w tym rejonie - syszaam, że dużo stracili przez to cae zamieszanie. A nie ukrywam, że strata pieniędzy byby dla mnie dotkliwa bardzo. Może polecicie jakieś pewne biuro organizujące dobre wycieczki tam? Albo podpowiecie jak się maksymalnie zabezieczyć przed takimi "niespodziankami"

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-06-08 10:36 autor odpowiedzi: Michał Laskowski

  Egipt i Tunezja zostały uznane za kraje bezpieczne jeśli chodzi o podróże. Ruch turystyczny powrócił i możemy śmiało powiedzieć, że (zwłaszcza Egipt) obecnie jest jednym z częściej wybieranych kierunków podróży. Kienci regularnie latają zarówno na pobyty stacjonarne jak i zwiedzanie, zwłaszcza, że ceny ofert są wyjątkowo atrakcyjne. Organizatorów specjalizujących się w ofercie jest wielu, możemy śmiało polecić: Tui, Itakę, Neckermanna, Summerelse, Alfa Star czy Rainbow Tours. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt bezpośredni: qtravel@qtravel.pl Chętnie pomożemy w wyborze atrakcyjnej oferty do dowolnego zakątka świata.

   

  Michał Laskowski - Dyrektor Działu Sprzedaży Qtravel.pl

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Afryka, Bliski Wschód

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy