Porady - pytania i odpowiedzi

2015-03-27 14:41 autor: antoni64

7 689 odsłon

Czy ktoś z Was został oszukany?

Daliście się nabrać sposobem na wnuczka bądź przedstawiciel tak was omamił, że podpisaliście jakąś umowę i musieliście płacić za nic?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2015-03-27 16:20 autor odpowiedzi: matmazdanuta

  Słuchajcie ja jestem nauczycielką matemetyki i jest u mnie taka uczennica. Okropna mówię wam!! Ona zawsze mnie tak oszukiwała. Nie miała zadania domowego, a potem się kryła za szafkami żebym jej przypadkiem nie znalazła. Też ciągle próbowała  wyszukać we mnie jakąś wadę. Się pytała nawet czy fryzjer mi robi takie okropne włosy. Najgorsze jest to że ona z koleżankami się ze mnie naśmiewały i na lekcji mnie nagrywały!!! SKANDAL!!!

  ela180752 skomentował/a odpowiedź 2016-01-12 16:30

  Czytam Pani tekst i zastanawiam się ,czy zdjęcie to Pani ,czy fikcyjne. Pisze Pani, że jest nauczycielką,a zero podejścia pedagogicznego ,/ z tego co czytam / ,nie należało by porozmawiać z uczennicą ,nie wiem ile lat ,która klasa ,może ma problemy w domu ,może jest nękana i dowartościowuje się w ten sposób,może warunki domowe nie sprzyjają nauce .Nie ma skutku bez przyczyny ,zanim kogoś się obsmaruje ,trzeba poznać powody jego zachowania. A może to Pani jest zimna ,nigdy nie uśmiechnięta i odklepie swoje z planu zajęć ,bez wkładu serca i jakiejkolwiek współpracy z uczniami .

  ela180752 skomentował/a odpowiedź 2016-01-12 16:41

  Źle rozłożona strona laiki poniżej moich wpisów,były na górze ,przy wypowiedzi Pani " matmazdanuta"

  Oceń odpowiedź 4 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-04-01 08:41 autor odpowiedzi: monika_roj

  Moja koleżanka dała się nabrać , jak nigdy. Przedstawiciel firmy prądu namówił ją na podpisanie umowy i grawantował stałe rachunki, faktycznie opiewały na jedną kwotę ale oni nie dostartczali jej prądu, więc tak wyszło, że musiała płacić im i normalnie wiodącej firmie któa dostarczała prąd. Biedna przez nich zostałą zadłużona ale niestety nie tylko ona, jest takich osób masa.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-09-23 10:10 autor odpowiedzi: Eska1954

  Odwiedziła mnie niedawno para młodych ludzi twierdząc,że pół roku temu elektrownia rozsyłała druki umów,które trzeba było podpisac i odesłać,a ja tego nie zrobiłam i w związku z tym oni teraz te druki roznoszą i trzeba podpisać.Jako,że jestem osobą nieufną,powiedziam,że zadzwonię do elektrowni i zapytam,a oni tymczasem pójda do sąsiadów na górę.Poszli,ale już nie wrócili.W elektrowni powiedziano mi,że to oszuści.

  Oceń odpowiedź 1 3

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Różności

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania