Porady - pytania i odpowiedzi

2011-01-10 15:48 autor: senior1107

11 885 odsłon

Objawy po zastrzyku hormonalnym

Po zastrzyku hormonalnym 5 lutego (po zabiegu usunięcia raka prostaty) w dalszym cjągu pocę się i uderzenia gorąca jak długo jeszcze będą te objawy?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2012-07-13 03:14 autor odpowiedzi: eUrologia.pl

    Spadek stężenia testosteronu po zastosowaniu hormonoterapii powoduje zaburzenia pracy ośrodka termoregulacji co skutkuje uderzeniami gorąca. Uderzenia gorąca występują u większości pacjentów leczonych hormonalnie z powodu CaP. Więcej informacji można znaleźć w artykule:

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania