Porady - pytania i odpowiedzi

2013-02-24 14:57 autor: luki2431

13 693 odsłon

Przeterminowana maść rozgrzewająca

Posmarowałem się maścią rozgrzewającą Vick przeterminowana (jakieś >6 lat). W miejscu posmarowania pojawiły się czerwone plamki które rozsiały się na całe ciało. Jak/czym to można szybko wyleczyć?  Co to takiego jest? Czy jest to zaraźliwe  ?Nie jestem alergikiem i nie mam żadnych innych chorób.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-02-11 01:05 autor odpowiedzi: LECHO

  widocznie powstała reakcja na przeterminowane składniki Vicka- i na przyszłość- nie ma co ryzykować! nie smarujemy skóry przeterminowanymi kremami, tylko wyrzucamy takie z domowej apteczki! A czym bym leczył te zmiany skórne? otóż jest taki bardzo dobry preparat- antyalergiczny, bezzapachowy i bardzo pomaga na takie przypadłości, a nazywa się Cetaphil. Cetaphil powinien Ci pomóc w walce z tymi plamkami.

  Oceń odpowiedź 1 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-11 01:10 autor odpowiedzi: Kormoran

  W tej sytuacji konieczna jest wizyta u dermatologa, gdyż w starej maści mogły pojawić się szkodliwe substancje drażniące skórę i tylko lekarz może temu zaradzić.Domowe sposoby mogą zadziałać mało skutecznie.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-07-24 21:54 autor odpowiedzi: smiling

  no nie wiem, tylko osoba której brak wyobraźni, coś takiego może zrobić - do lekarza ,dermatolog, pierwszego kontaktu lecz do lekarza i nie ma się co doktoryzować na ten temat

  Ocena odpowiedzi 0 2

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Podobne pytania

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania