Grupy dyskusyjne
Strona główna UTW - Uniwersytety Trzeciego Wieku lubuskie
Wyszukiwarka Uniwersytetów Trzeciego Wieku

 Słowa kluczowe:
 Województwo:
 
Znaleziono ofert: 26
Lokalizacja: lubuskie

Miejscowość Nazwa Kierunki kształcenia
Gorzów Wielkopolski Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gorzowie Wlkp. Wykłady z psychologii, medycyny ogólnej, historii sztuki, edukacja muzyczna języki obce (angielski, niemiecki, francuski, esperanto), turystyka, taniec terapeutyczny, praca z komputerem, sekcja brydżowa, sekcja kabaretowo-teatralna, zajęcia fizyczne, pływalnia 
Zielona Góra Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku Wykłady, seminaria, panele dyskusyjne z różnych dziedzin, nauka języków obcych, działalność w zespołach, klubach, sekcjach zainteresowań prowadzonych przez specjalistów i członków zgodnie z potrzebami, rehabilitacja zdrowotna, aktywna działalność turystyczno-krajoznawcza, 
Sulęcin Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gorzowie Wlkp. Filia w Sulęcinie Stowarzyszenie proponuje swoim członkom wiele form zagospodarowania wolnego czasu. Są to między innymi zajęcia edukacyjne z j. angielskiego i j. niemieckiego; joga rehabilitacyjna; zajęcia kulturalno – rekreacyjne; współpraca z placówkami oświatowymi; współpraca z seniorami z Friedland (Niemcy), Gorzowa Wlkp., Skwierzyny i Strzelec Krajeńskich; współpraca z Centrum Współpracy Polsko – Niemieckiej w Sulęcinie; tematyczne zajęcia cykliczne. 
Kostrzyn nad Odrą Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gorzowie - Filia w Kostrzynie nad Odrą  
Skwierzyna Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gorzowie - Filia w Skwierzynie  
Strzelce Krajeńskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku - filia Gorzowskiego UTW  
Świebodzin Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Świebodzińskim Domu Kultury  
Żary Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żarach  
Krosno Odrzańskie Stowarzyszenie Krośnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku Oferta UTW zakłada uczestnictwo w różnorodnych formach aktywności takich jak nauka języków obcych, cykl wykładów i prelekcji medycznych, spotkania literackie, teatralne, zajęcia sportowo-lecznicze itp. Oferta skierowana jest nie tylko do środowisk z tak zwanej późnej dorosłości, ale zapraszamy do udziału także dzieci i młodzież. W tym celu UTW nawiązuje współpracę ze świetlicami terapeutycznymi, oferuje pomoc ludziom, którzy z różnych przyczyn zagubili swoją drogę i szukają celu, dającego im szanse samorealizacji, odzyskania poczucia własnej wartości, świadomości, że mogą być potrzebni, docenieni i szanowani. 
Nowa Sól Nowosolski Uniwersytet Trzeciego Wieku Nowosolski Uniwersytet Trzeciego Wieku jest placówką kulturalno-oświatową oferującą ludziom jesieni życia atrakcyjne zajęcia z różnych dziedzin, dające możliwość zagospodarowania wolnego czasu i utrzymania aktywności życiowej. Zachowanie dobrej kondycji fizycznej zapewniają wykraczające poza działalność edukacyjną zajęcia ogólnorozwojowe, gimnastyka rehabilitacyjna, turystyka piesza "z kijkami lub bez", marsze nordyckie Nordic Walking i wycieczki krajoznawcze. Słuchacze naszego Uniwersytetu chętnie uczestniczą nie tylko w imprezach kulturalnych organizowanych w naszym mieście, ale także w wyjazdach na imprezy do większych ośrodków kulturalnych. 
 
Strony : [1] [2] [3] następna »Polecamy eGospodarka.pl Kosciol.pl Hospicja.pl Umierać po ludzku Oferty pracy