Kiedyś dzięki naszej akcji "Rodzić po ludzku" personel szpitali odkrył, że rodząca kobieta jest nie tylko pacjentem, którego trzeba bezpiecznie obsłużyć, ale przede wszystkim jest człowiekiem przeżywającym i ból, i lęk, i nadzieję, i szczególne metafizyczne wzruszenie. Teraz dotykamy drugiej sytuacji granicznej.

Chcemy z Wami rozmawiać o śmierci - o tym, jak przełamać swój strach, jak się pożegnać, gdzie szukać pomocy. Przywracamy śmierć do życia. Chcemy żeby ludzie umierali godnie wśród troskliwej opieki i najbliższych. Żeby ostatnie chwile nie były rozpaczliwą walką lekarzy o przedłużenie życia, które nieuchronnie gaśnie, ale czasem spokoju, ciszy, intymności, bycia razem.

Polecamy Hospicja.pl Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Umierać po ludzku Akademia Pełni Życia Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X