Grupy dyskusyjne
Strona główna UTW - Uniwersytety Trzeciego Wieku : Warszawa
Wyszukiwarka Uniwersytetów Trzeciego Wieku

 Słowa kluczowe:
 Województwo:
 
Znaleziono ofert: 20
Lokalizacja:
Słowo kluczowe: Warszawa

Miejscowość Nazwa Kierunki kształcenia
Warszawa Uniwersytet Trzeciego Wieku Politechniki Warszawskiej Wykłady na tematy historyczne, społeczne, techniczne, kursy komputerowe podstawowe i tematyczne, kursy 7 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, pracownie: fotografii, techniczne, plastyczna, wspólne uczestnictwo w spotkaniach i imprezach kulturalnych, wycieczki po Warszawie, Polsce, zagraniczne. 
Warszawa Towarzystwo Warszawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku imienia Fryderyka Chopina Wykłady i senminaria Zespół kronikarski Chór „Cantabile” Malarstwo Zajęcia Rękodzielnicze Warsztaty teatralne „Koncerty na Uniwersytecie Muzycznym” – koncerty odbywają się w w wybrane środy raz w miesiącu w Uniwersytecie Muzycznym, przy ul. Okólnik 2. Zajęcia gimnastyki rehabilitacyjnej Zajęcia rehabilitacyjne w basenie Zespół turystyczno-krajoznawczy Organizuje: - zwiedzanie zabytków Warszawy z przewodnikiem, raz w miesiącu w soboty, w godzinach przedpołudniowych; - spacery krajoznawcze po obrzeżach Warszawy, raz w miesiącu w soboty, w godzinach przedpołudniowych; - wycieczki autokarowe jedno- i dwudniowe; Lektoraty i zajęcia komputerowe Lektoraty w grupach językowych: – 2 grupy języka angielskiego, 1 grupa języka francuskiego. Nauka obsługi komputera i internetu „Kawiarenka internetowa” 
Warszawa Uniwersytet III wieku OMEGA Zajęcia UTW Omega prowadzone są od października do początków czerwca, w systemie tygodniowym. Proponujemy wykłady z różnych dziedzin, seminaria prawne, psychologiczne, zajęcia dietetyczne, usprawniające umysł i pamięć, zajęcia ruchowe, komputerowe, taniec, naukę języków, basen. 
Warszawa Europejskie Centrum Uniwersytetów Drugiego i Trzeciego Wieku W programie Uniwersytetu znajdą się warsztaty, seminaria, nauka języków obcych, forum dyskusyjne, nauka pracy z komputerem, gerontologia, nauka o religiach świata, spotkania brydżowe. Członkowie uczelni będą mieli do dyspozycji pracownie plastyczną oraz komputerową. 
Warszawa Ekumeniczny Uniwersytet Trzeciego Wieku - nauki humanistyczne i społeczne (historia, literatura, filozofia, socjologia, antropologia, historia religii, teologia i inne), - nauki medyczne i przyrodnicze (biologia, psychologia kliniczna, gerontologia, geografia i inne), - najnowsze osiągnięcia nauk ścisłych i technicznych z dziedziny fizyki, chemii, astronomii, informatyki i innych. Lektoraty, nauka języków obcych Kursy Informatyczne Zajęcia w zespołach twórczych i samokształceniowych Zajęcia z dziedziny rekreacji ruchowej i terapeutycznej Turystyka i wypoczynek 
Warszawa Ursynowski Uniwersytet Trzeciego Wieku im. J.U. Niemcewicza przy SGGW  
Warszawa Uniwersytet Trzeciego Wieku Woli i Bemowa Jest stowarzyszeniem działającym na rzecz osób starszych zamieszkałych na terenie obu tych warszawskich dzielnic. Patronat nad uniwersytetem sprawuje Wojskowa Akademia Techniczna. Działalność uniwersytetu jest dofinansowana ze środków m. st. Warszawy oraz wspierana przez władze dzielnic Bemowo i Wola. Bliższe informacje o naszym uniwersytecie znajdziecie Państwo na załączonych podstronach. 
Warszawa Grochowski Uniwersytet Trzeciego Wieku  
Warszawa Uniwersytet Trzeciego Wieku Domu Kultury Ciekawe, pełne radości i przyjaciół życie! UTW Domu Kultury „Zacisze” zaprasza! 
Warszawa Uniwersytet Trzeciego Wieku Dom Kultury PRAGA  
 
Strony : [1] [2]Polecamy Internetowe Stowarzyszenie Seniorów Akademia Pełni Życia Umierać po ludzku Pola Nadziei Oferty pracy