Porady - pytania i odpowiedzi

2013-09-16 12:07 autor: krystyna65

8 916 odsłon

Czy feromony działają?

Zastanawiam się czy jest sens tracić pieniądze na perfumy, które zawierają feromony. Czy ktoś takich używał i faktycznie działały?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-09-17 10:37 autor odpowiedzi: barbarossa

  Zależy na kogo, na jednych bardziej a na innych mniej :) uważam, że jeśli perfumy są dużo droższe tylko dlatego, że mają feromony to nie warto. Natomiast jeśli cena jest przystępna a zapach pasuje to można się skusić.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-23 19:22 autor odpowiedzi: bacha52

  tak działają

  Oceń odpowiedź 0 14

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-05 20:18 autor odpowiedzi: Izabelka.p25

  Przyznam szczerze, że nie używałam perfum z dodatkiem feromonów lecz samych feromonów. Co prawda ostatni raz używałam je parę lat temu ale być może kiedyś się skuszę jeszcze. Ja feromony kupowałam na feromony.pl. Używałam Pheromaxu, BTB, the Edge, Relationship magic i Alchemy. Przyznam szczerze, że feromony działały na mnie samą przede wszystkim. Miałam ochotę się śmiać, byłam radosna, pewna siebie i przyciągałam uwagę ludzi- kobiety były milsze, życzliwsze a mężczyźni zwracali uwagę. Przyznam, że raz wywołałam u kogoś agresję i miałam świadomość, że ta osoba zareagowała na feromony właśnie. Feromony sprawdziły się także na egzaminie ustnym bo byłam pewniejsza siebie, bardziej pewna swojej wiedzy. Pomagają i nie sądze aby był to efekt jedynie plecebo, gdyż związki jakie tam się znajdują wpływają na ludzi. Chociaż mam świadomość, że jest to w jakimś sensie manipulacja. Warto sprawdzić i wypróbować choćby ze względu na to, że powoduje radość. z drugiej strony troszkę uzależnia.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Uroda: pozostałe

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania