Porady - pytania i odpowiedzi

2013-02-22 16:08 autor: matti

5 376 odsłon

Jakie żelazko?

Najlepiej żeby samo prasowało, ale takich nie ma. Zatem - na jakie cechy powinienem zwracać uwagę wybierając żelazko po 20 latach od kupna poprzedniego? Coś mnie zszokuje w zakresie technologicznego rozwoju? Czym różnią się od siebie różne stopy i jaką wybrać? Co z "bajerów" naprawdę się przydaje?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-11-20 19:20 autor odpowiedzi: basiar2002

  Polecam żelazko Firmy Braun  z nawilżaczem w czasie prasowania.  Po uzyskaniu odpowiedniego stopnia prasowania , nagrzewa się i samoistnie się wyłącza, a jak stygnie to się znowu włącza do odpowiednio nastawionej temperatury na jaki stopień prasowania nastawisz. Mam takie żelazko i jestem bardzo  z niego zadowolona. Polecam. Pozdrawiam.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-15 21:01 autor odpowiedzi: bacha52

  polecam Philipsa

  Oceń odpowiedź 2 14

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-17 15:07 autor odpowiedzi: Eska1954

  Przy wyborze żelazka trzeba zwrócić uwagę na jego moc.Miałam żelazko o mocy 2200W i nie byłam zadowolona z efektów prasowania.Kupiłam o mocy 2800W,które doskonale radzi sobie ze wszystkimi zagnieceniami.Termostat i para,to już nie nowość,bo funkcje te posiadają wszystkie żelazka.

  Oceń odpowiedź 2 11

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-31 22:03 autor odpowiedzi: smiling

  to żelazko polecam  jego cena dość wysoka lecz jest to dobrej klasy  Żelazko BOSCH TDA 7680

  to tylko częśc tego dla czego warto kupić :

  Wyjątkowe żelazko z czujnikiem dotyku Active Control w rączce urządzenia łączy bezpieczeństwo z unikalną mocą działania. Dzięki czujnikowi dotyku grzeje tylko wtedy, gdy trzymasz je w ręku. Kiedy zdejmiesz z niego dłoń, żelazko wyłącza się automatycznie. Przy ponownym dotknięciu, żelazko osiąga błyskawicznie optymalną temperaturę i jest gotowe do użycia. 
   Żelazko automatycznie wyłączy się po 30 sek. jeśli zostanie pozostawione w pozycji poziomej lub przewróci się na bok, oraz po 8 minutach - jeśli zostanie odstawione pionowo. Dzięki temu nie musisz już wracać do domu, by sprawdzić, czy wyłączyłaś żelazko.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii AGD

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania