Porady - pytania i odpowiedzi

2015-03-02 09:00 autor: barbarossa

4 546 odsłon

Jaki telefon dobry by internet się nie zacinał?

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2015-03-03 22:59 autor odpowiedzi: Isabele

  hmm... Pytanie nie jest do końca wyczerpujące, niewiem dokładnie jakiego używa Pani internetu, czy z karty czy z modemu przez wifi, ale uważam że to niekoniecznie może być wina telefonu. Jeśli telefon jest z najnowszych modeli dotykowych (posiadają technologię 3G, 4G Lte czyli najszybszy mobilny przesył danych) to myślę że jedyną winą zacinającego się internetu może być spowodowane zanikającą, słabą siecią operatora (jeśli telefon działa na kartę). To dość powszechna przyczyna problemu. Należy wtedy poszukać miejsca w domu czy kiedy używa się na zewnątrz,  dobrego i stabilnego zasięgu. Radzę sprawdzić taryfę internetu u swojego operatora. Możliwe że posiada pani najwolniejszą prędkość przesyłania danych. Wtedy wystąpią opóźnienia, spowolnienia i rozłączenia które uniemożliwią przyjemne korzystanie z internetu.
  Co do pytania, jaki telefon najlepszy ? trudno powiedzieć. Proponuję przewertować fora w internecie, gdzie znajdują się opinie użytkowników którzy doświadczyli dobrych lub złych rzeczy z telefonami. Ja osobiście posiadam Samsung Galaxy S4 i chwalę go sobie. Internet mobilny sprawnie w nim działa (w Plusie) oczywiście w warunkach przedstawionych powyżej (sieć, operator bo naprawdę dużo zależy od operatora i miejsca w którym się mieszka, czy obecnie się znajduje). Pozdrawiam.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-07-08 14:10 autor odpowiedzi: smiling

  sprawdż sieć czy jest dostęp ( może jest brak dostępu w tym miejscu gdzie przebywasz teraz telefony są nowe generacji  - to może być przyczyną, zę się " zacina "

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Telefony i akcesoria

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania