Porady - pytania i odpowiedzi

2010-10-27 17:16 autor: ryza1937

8 332 odsłon

Uruchomienie tel. komórkowego

Wczoraj dostarczono mi nowa komóręe Nokia C3. Włożyłem baterie, kartrę SIM.  Czekam na jej aktywowanie. Jak sie dowiem o aktywowaniu. XCVzy juz moge teraz ustawiać date, godzine, prowadzać numery kontaktowse itp?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-10-19 12:39 autor odpowiedzi: bodzio2

  Aktywacja powinna byc do 24 godzin,po włozeniu karty sim i uruchomieniu telefonu przyciskiem najczęsciej jest to czerwony,na ekranie pojawi się logo operatora i w lewym górnym roku zasięg antenowy i generalnie musisz teraz ustawic datę-godzine i zakceptowac poprzez przycisk OK.Tak naprawdę to poczytaj sobie dokładnie instrukcję obsługi dowiesz się z niej wszystkiego co cię zainteresuje,krok po kroku.Aha jeszcze jedno nie napisałeś czy tą komórke masz na abonament jeśli tak to najpierw musisz wpisac tzn.PIN karty i go zaakceptowac przez przycisk OK i wtedy już możesz używac telefonu.Wprowadzenie Nr.kontaktowych jest w instrukcji obsługi opisane dokładnie,tutaj jest ci to ciężko wytlumaczyc przez napisanie.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2011-10-19 16:28 autor odpowiedzi: ryza1937

  Dziękuję Ci BODZIO2 i zdrowia życzę.

  Oceń odpowiedź 1 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Telefony i akcesoria

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania