Porady - pytania i odpowiedzi

2010-10-25 01:10 autor: aktoreczka

6 109 odsłon

Singiel w Sylwestra - jeśli nie na balu dla samotnych to jak i gdzie?

Koleżanka ma problem. Jest singielką i nie bardzo wie co zrobić w Sylwestra. Zapraszam ją do wyjazdu z nami na narty, ale ona nie chce jak mówi "być jedyną bez pary" (rzeczywiście wszyscy jedziemy z drugą połówką). Nie chce też szukać sobie kogoś tylko po to żeby móc razem jechać i nie interesują jej typowe zabawy dla singli, gdzie przychodzą ludzie zdesperowani, żeby "wyrwać" kogokolwiek. Czy ktoś ma pomysł, słyszał o jakichś sylwestrowych rozrywkach w których biorą udział ludzie bez względu na "sparowanie"? Coś takiego jak maraton filmowy (chociaż ten akurat odpada, w zeszłym roku była i chciałaby coś nowego), czy jakaś aktywna forma. Istotne jest też to, żeby nie kosztowało to nie wiadomo jakich pieniędzy, na luksusowego Sylwestra w SPA Kaśka nie jest w stanie sobie pozwolić... A może macie jakieś pomysły, co wtedy może robić osoba bez pary, żeby nie siedzieć w domu przed telewizorem lub nie doklejać się na siłę na jakąś prywatkę?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-02-04 16:16 autor odpowiedzi: LECHO

  No to wówczas najlepiej na sylwestra wybrać się tam, gdzie są różni ludzie- i z parą i bez pary np. na rynek w większych miastach- tam można się świetnie bawić! I niekoniecznie trzeba być w czyimś towarzystwie:)

  Oceń odpowiedź 0 3

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-26 13:38 autor odpowiedzi: katiaqa

  Nie lubię wielkich zgromadzeń więc najlepiej w gronie kilku zaprzyjaźnionych osób.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • Dodano 2011-11-29 18:06 przez adzia867

  Gdzie bez paszportu na Sylwestra?

  Nie zdążę już przedłużyć, za późno się zorientowałam, że mi się w połowie grudnia konczy. Pewnie zostaje tylko UE. Macie jakieś ciekawe propozycje na krótki wypad, połączony ze zwiedzaniem? Może być do "zimnych krajów".

  kategoria: Europa

 • Dodano 2010-12-22 01:31 przez glicynia

  Last Minute i niedrogi Sylwester w Europie

  Wiem, że jest późno, ale pracodawca w łaskawości swojej dzisiaj oświadczył że mamy wolne międuy świętami a nowym rokiem. Chciałabym wykorzystać to i wyruszyć na szaleńczego Sylwestra. na jakieś 3-4 dni, połączone ze zwiedzaniem. macie jakieś propozycje? Budżet (całkowity tzn. wycieczka wydatki dodat...

  kategoria: Europa

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Single

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy