Porady - pytania i odpowiedzi

2010-11-07 17:28 autor: qql

15 134 odsłon

Gwiazdkowy prezent dla dziewczyny syna

Przyszła pora żeby zmierzyć się i z takim problemem... Syn ma dziewczynę - nie oficjalną narzeczona ale dziewczynę właśnie. Zakochani strasznie, trochę to już trwa, więc raczej do świąt dotrwa. No i pojawił się dylemat - uwzględniać ją w gwiazdkowych planach prezentowych czy nie? Syn jedzie do niej po świętach (mieszkają dość daleko od siebie), na pewno oni się prezentami wymienią, ale czy ma zawieźć coś od nas? Kartkę z życzeniami, jakiś drobiazg, ładnie ozdobione pierniczki (żona robi piękne)? Doradźcie coś bo w kropce jestem. Nie chcemy żeby czuła się osaczona ale też dobrze by było żeby wiedziała że o niej pamiętamy.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2010-11-20 01:00 autor odpowiedzi: gratek

  SV moim zdaniem nie ma nic do tego - zapytajcie syna jak ona by odebrała taki prezent i może niech to rzeczywiście będzie jakiś drobiazg, świadczący o Waszej sympatii ale niezobowiązujący. Pierniczki w ładnym pudełku i kartka z ciepłymi życzeniami i pozdrowieniami dla całej rodziny powinna być OK.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-11-19 22:33 autor odpowiedzi: gajmar

  Pierniczki i życzenia na ręcznie robionej kartce - jak najbardziej. Prezent pewnie syn zawiezie i to wystarczy. Gdyby ona w czasie świat odwiedzała Wasza rodzinę to wtedy niezobowiazujący drobiazg pod choinką byłby miłym akcentem.

  Oceń odpowiedź 0 4

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-01-18 19:01 autor odpowiedzi: Eska1954

  Może jakiś drobiazg okolicznościowy z motywem świątecznym

  Ocena odpowiedzi 0 11

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prezenty

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy