Porady - pytania i odpowiedzi

2016-07-31 11:33 autor: mamaria

5 546 odsłon

Jak usunąć kurzajkę płaską z twarzy.

Mam na policzku poniżej  oka kurzajkę płaską. Czy są domowe sposoby na jej usunięcie ?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2016-08-02 19:24 autor odpowiedzi: zombi

  Gdy miałem 17-18 lat miałem je na rękach , nie był na to leków ,, Starsza Babcia doradziła mi bym rozdrapał do krwi kurzajkę i nasmarował mleczkiem z mlecza lekarskiego gdy kwitnie na wiosnę ,,Tak zrobiłem po tygodniu nie było śladu po kurzajkach a były 4 jak bomble jednak nie zalecam tej kuracji ,,oko za blisko,,a to minęło 60 lat,od mojego zabiegu ,na pewno dostepne są leki ,, lub zabieg ,,,,Pozdrawiam,,

  mamaria skomentował/a odpowiedź 2016-08-03 14:29

  Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. W aptece są leki na kurzajki, ale nie pod oko, czyli nie dla mnie. Boję się też wypalania w gabinecie.Jeżeli chodzi o mlecz, też spróbowałam, ale niestety bez rezultatu. Pozdrawiam serdecznie.

  Vika skomentował/a odpowiedź 2016-08-08 09:58

  W medycynie ludowej stosowano świeży sok z jaskółczego ziela .Teraz można w aptece kupić gotowe preparaty. Jaskółcze ziele jest rośliną leczniczą,ale też i trującą,stąd trzeba zachować ostrożnosć.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2016-08-10 16:57 autor odpowiedzi: smiling

  urwij jaskółcze ziele( glistnik) i przyłóż końcówkę, na której znajduje się pomarańczowy sok do kurzajki i to powtórz parę raz a zniknie.Sok wypływający ze świeżych łodyg glistnika jest skutecznym lekarstwem na brodawki (kurzajki).

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2016-08-19 00:08 autor odpowiedzi: jagoda2904

  Ja mojej wnuczce na stopie wyleczyłam sokiem z cytryny kilka razy dziennie przez chyba dwa tygodnie moze wiecej bo były wakacje smarowałam cytryną i robiła się coraz mniejsza i zginęła ,dwa lata już i nie ma nigdzie.Bo powiadaja że one lubią się powtarzac.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Pielęgnacja twarzy

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania