Porady - pytania i odpowiedzi

2014-02-05 14:54 autor: wiszymanska

36 776 odsłon

Jak podłączyć nowego laptopa do internetu?

Mam nowego laptopa i podłączyłam go do sieci. Ukazuje mi się wiadomość,że nie mam połączenia z internetem, skoro poprzedni działał poprawnie. Ja mam inernet bezprzewodowy.Zresetowałam router i dalej nie mam połączenia.Wszystkie kable są dobrze podłączone. Teraz mam lenovo, a poprzedni to hp. Co mam dalej robić?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-02-05 15:28 autor odpowiedzi: a-m-r-s

  jak nie wiesz to poradz sie fachowca znajdziesz wsrod sasaiadow.
  a-m-r-s zaktualizował/a odpowiedź 2014-02-05 15:29
  W jakimś celu dają do laptopów instrukcję. Zajrzyj tam a wszystko będziesz wiedzieć. Pokrótce z pierwszym uruchomieniem co do zasady następuje dokończenie procesu instalacji systemu. W razie kłopotów system można przywrócić w każdej chwili z partycji recovery. Więcej jak mówiłem w instrukcji. 

  Ocena odpowiedzi 15 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-05 15:33 autor odpowiedzi: Kormoran

  Sprawdż czy ten model laptopa który kupiłeś ma wbudowany moduł Wi-Fi.W pawym dolnym rogu jest ikonka dostęp do internetu,po kliknięciu na nią powinienes dostac komunikat"Rozwiąż problemy" i drugi Centrum sieci i udostępniania.Jeżeli w laptopie jest moduł Wi-Fi i nie jest uszkodzony powinieneś uzyskac polączenie.Dla sprawdzenia kliknij w konfiguruj nowe połączenie.

  Ocena odpowiedzi 1 10

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-02-05 15:47 autor odpowiedzi: Stefan

  Brak internetu.

  Takie prościutkie zapytanie: na klawiszu f12 świeci diodka niebieska czy może czerwona. Kliknij go, żeby była niebieska.

  Ocena odpowiedzi 3 13

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-03-04 12:09 autor odpowiedzi: Wykładowca27

  Witam.

  Po pierwsze każdy laptop ma teraz moduł WIFI.

  W lenovo czyli stare IBM możesz włączyć wifi przy pomocy kombinacji klawiszy FN jest na klawiaturze i wybrać na którymś z klawiszy  od F1 do F12 bo może masz wyłączoną karte. Jeśli nie to jest problem z komunikacją między routerem a twoją kartą wifi.Największy problem mają sprzęty z systemem WIN7 a Ty pewnie masz jeszcze gorszą 8-ke:DZresetowałaś router więc może zresetowałaś ustawienia i nie ma neta:PJak masz z jakieś lokalnej sieci to się nie dziw.Zamów eksperta!!!Jakieś 50zl zależy jakie miasto:P

  Ocena odpowiedzi 1 7

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Internet

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania