Porady - pytania i odpowiedzi

2013-10-21 23:52 autor: basiar2002

8 426 odsłon

Znikające obrazy gif i jpg pobrane w internecie.

Wyszukuję obrazki w internecie , przeważnie same gify i jpg. Po jakimś czasie jak wkleję na Senior.pl  te obrazki znikają. Bardzo się z tym źle czuję zwłaszcza , gdy wklejam do kogoś i zauważyłam ,ze po jakimś czasie zostaje sam napis , a obrazek znikł. Podpowiedziała mi życzliwa osoba  żeby pobierać obrazki i wklejać po zalogowaniu się na Fotozrzuty . Tak zrobiłam i korzystałam z tego przez jakiś czas , a jak sie chciałam zalogować to bardzo dziwne : taka strona nie istnieje. Co jeszcze mam zrobić dodatkowo żeby te obrazki mi nie znikały i co ja źle robię. Będę wdzięczna za podpowiedź.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-10-25 12:07 autor odpowiedzi: pokomp.pl

  Obrazki są po jakimś czasie kasowane z serwera. Należy używać sprawdzonych serwerów, które nie kasują plików np. po 30-60-90 dniach. Polecam serwisy imageshack, tinypc, imgur.

  Pogotowie Komputerowe Warszawa www.pokomp.pl

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-10-25 14:43 autor odpowiedzi: basiar2002

  Dziękuję pieknie za podpowiedź ,nie wiedziałam o tym.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-10-26 17:47 autor odpowiedzi: Kazik

  Ja używam przeważnie te 2 hostingi. Pierwszy pozwala na pobranie linku do obrazka już kiedyś używanego. W ten sposób mogę wkleić to na seniorka lub kiedyś później na innym forum. Można podzielić sobie tematycznie posiadane obrazki.

   

   ten takiej możliwości nie posiada, ale zapisuję w Wordzie linki i obok opis co to za obrazek. Zresztą dla obu tych linków zapisuję, bo ułatwia mi to wyszukanie. Ten fotus.pl zastąpił dawny wgrywacz.pl i wszystkie obrazki poznikały z dawnych postów [na „wgrywaczu”] Na szczęście te najważniejsze mam na innym hostingu, czyli na ImageShack –tam jednak ograniczyli ilość posiadanych do 500 szt.

   

  To co opisujesz nie używam, bo nie jestem pewien jak długo oni trzymają. Czyli do ważnych ImageShack lub tinypic. A do takich do wklejenia w post do którego już później nikt nie zaglądnie to fotus.pl –ale z zapisem linka w Worda.

   

  Jakby potrzeba było coś dojasnić, to pisz mi na priv--rozpoznasz po avatarku z kotem. Lub tutaj-bo automatycznie dostanę wtedy maila [śledzę temat]

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-10-26 17:47 autor odpowiedzi: frasag

  Wypróbuj inne hostingi.Polecam "banana"

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-10-27 18:24 autor odpowiedzi: Kazik

  o fotus.pl to już pisałem w poprzednim poście. Teraz dodam, że sprawdziłem to co sama uzywasz, czyli Fotozrzuty--znalazłem fotkę na forum którą tym wkleiłem ponad miesiąc temu--znikła. Czyli tego nie używać, chyba że na jakieś chwiliwe wymiany fotek.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-10-28 01:23 autor odpowiedzi: basiar2002

  Sam się przekonałeś Kaziku , że Fotozrzuty zawodzą i fotki znikają. Fotus.pl  próbowałam, ale nie wiadomo jak długo się utrzymują. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2016-01-17 21:18 autor odpowiedzi: Teodor44

  Przechowuję zdjęcia w w Picasa Web Albums i z niego zamieszczam na stronach internetowych. Porządkowałem zdjęcia i przenosiłem je do innych albumów, jest tam taka opcja.
  Zauważyłem że z niektórych stron internetowych poznikały zamieszczone  zdjęcia , pozostała ikona że było tam zdjęcie.Zauważyłem że przy przenoszeniu zmieniły się ich kody (linki do zdjęcia)
  Czy tak powinno  być?

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Podobne pytania

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Internet

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania