Porady - pytania i odpowiedzi

2011-04-13 17:48 autor: bcde920

6 029 odsłon

Jaki dekoder - z nagrywaniem czy nie?

Ja znów o prezencie dla mamy ;) Tym razem chodzi o dekoder telewizji cyfrowej. Jaki kubić kobiecie 60-letniej, niespecjalnie obeznanej z technika, ale miłośniczce seriali? Taki zmożliwością nagrywania czy "zwykły"? Boję się, że ten z nagrywaneiem będzie zbyt skomplikowany w obsłudze, ale z drugiej strony mama narzeka że niektóre programy na siebie zachodzą i nie wie co wybrać. Ja mam od dawna taki z nagrywaniem i dla nas to naturalne, ale nie wiem jak osoba nieco starsza i niechętna nowinkom będzie z tego korzystać. Dlatego pytam tutaj bo może Państwo mi pomożecie w dokonaniu wyboru - chodzi o telewizję "n". Może ktoś podzieli się własnymi doświadczeniami w korzystaniu z takich bardziej nowoczesnych dekoderów?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-04-14 15:01 autor odpowiedzi: Barakuda

  Najlepiej kupić ten z nagrywanie, zdecydowanie lepszy. Nie wierzę, że z instrukcją lub po przyuczeniu przez dzieci lub wnuki, osoba po 60 sobie nie poradzi.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2014-12-25 21:15 autor odpowiedzi: Wykładowca27

  Witam serdecznie.
  Jeśli chodzi o telewizję cyfrową to najlepiej kupić coś z UPC lub N lub cyfrowy polsat ze względu że w w większości modeli jeśli chodzi o piloty to wystarczy nacisnąć jeden przycisk na pilocie i już się nagrywa.
  Dyski które są w dekoderach mają pojemność głównie 500Gb więc zależy ile dziennie czy tyg. będzie nagrywać i w jakiej jakości!!
  Powinno starczyć.
  Szybki kurs obsługi i taka osoba załapie.

  MORTAR IT SERVICE

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Elektronika użytkowa: pozostałe

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy