Porady - pytania i odpowiedzi

2010-12-09 12:09 autor: wiola77

8 115 odsłon

Dna moczanowa a zęby

Mam pytanie, od kilku lat mój mąż choruje na dnę moczanową i bierze leki o nazwie milurit. Choroba w tej chwili nie jest problemem bo ataki nie występują ale nie w tym rzecz, problem mamy inny otóż od jakiegoś czasu strasznie psują mu się zęby w dość nietypowych miejscach np. od strony języka, ma bardzo kruche szkliwo. Zastanawiamy się teraz czy przyczyną jest jego choroba czy łykanie miluritu i czy w ogóle ma to jakiś związek. Nadmienię, że mąż miał zawsze zdrowe i zadbane zęby. Proszę o pomoc

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2010-12-14 17:56 autor odpowiedzi: krysia040361

    Czy lekarz dalej karze jesć Milurit? Też kiedyś cierpiałam na dnę moczanową ( ból straszny!!!!!). Po ustąpieniu bólu jadłam Milurit przez pół roku,potem lekarz mi odstawił.

     

    Z zębami nie miałam żadnych problemów. Przeczytaj ulotkę jakie są skutki uboczne. Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT:) PRZEDEWSZYSTKIM ZDROWYCH!!

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2017-01-04 21:28 autor odpowiedzi: witek_starz

    Ja tez kiedyś brałem millurit, z zębami jako takiego problemu od niego nie zauważyłem, ale zepsułem sobie nim żoładek. Mam nadwrażliwość. Lekarz zmienił mi lek na urarthone i efekt był nawet lepszy, bo oprócz stanów zapalych to zniknęły także bóle, co jest najgorsze, a do tego poprawiły się wyniki kwsu moczowego.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania