Porady - pytania i odpowiedzi

2010-11-23 12:00 autor: monikaZ

10 507 odsłon

Respirator a halucynacje

Moja mama (50 lat) była tydzień czasu pod respiratorem w związku z zatrzymaniem akcji serca. Obecnie jest odłączona od 4 dni i było wszystko wporządku ale po trzeciej dobie zaczęła mówić od rzeczy, mieć halucynacje i być agresywna. Czym to może być spowodowane?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2011-08-04 23:37 autor odpowiedzi: babciela

    Nalezałoby sprawdzić czy nie ma ogniska niedokrwiennego w mózgu- CT glowy lub MRI

    Oceń odpowiedź 0 1

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania