Porady - pytania i odpowiedzi

2018-11-05 22:44 autor: angru46

917 odsłon

Aerosoil Sensi & Secure specyfik na poprawe słuchu

Czy ktos stosował ten specyfik na poprawe słuch i z jakim skutkiem

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 19 dni temu, 19:00 autor odpowiedzi: chester46

  Jedynym powtarzam jedynym !!!! sposobem na prawidłowy słuch i pozbycie sie szumów w uszach jest Klinika Profesora SKARZYŃSKIEGO  w Kajetanach/k pruszkowa.
  Jestem tego najlepszym przykładem.Byłem obustronnie głuchy to znaczy- na lewe ucho ubytek słuchu około 95% na ucho prawe 60%.Orzymałem skierowanie od pani dr.Dębniak (najlepszy otolaryngolog )w woj,pomorskim do Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach ul.Mokra 17 05-830 Nadarzyn.W prawdzie czeka sie na zabieg około 2 lat,ale warto.Sznowni państwo nie wierzcie w bzdury o jakich cudownych uzdrowieniach czy poprawie słuchu lub szumu w uszch przy pomocy czego kolwiek opruch zabiegów w w/w Instytucie prof.Skarzyńskiego 1000% gwarancji.


  Ocena odpowiedzi 1 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 18 dni temu, 07:52 autor odpowiedzi: angru46

  Dziękuje za porade,i adres. ja wczoraj zrobiłem eksperyment wziąłem dwa zabki czosnku wycisłem sok i po kropelce wpusciłem do ucha  przyłożyłem watkę zeby mi nie wyleciało i po godzinie wziąłem dużą strzykawke i przepłukałem, poczułem sie lepiej.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X