Porady - pytania i odpowiedzi

2018-11-05 22:44 autor: angru46

9 042 odsłon

Aerosoil Sensi & Secure specyfik na poprawe słuchu

Czy ktos stosował ten specyfik na poprawe słuch i z jakim skutkiem

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2018-11-25 19:00 autor odpowiedzi: chester46

  Jedynym powtarzam jedynym !!!! sposobem na prawidłowy słuch i pozbycie sie szumów w uszach jest Klinika Profesora SKARZYŃSKIEGO  w Kajetanach/k pruszkowa.
  Jestem tego najlepszym przykładem.Byłem obustronnie głuchy to znaczy- na lewe ucho ubytek słuchu około 95% na ucho prawe 60%.Orzymałem skierowanie od pani dr.Dębniak (najlepszy otolaryngolog )w woj,pomorskim do Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach ul.Mokra 17 05-830 Nadarzyn.W prawdzie czeka sie na zabieg około 2 lat,ale warto.Sznowni państwo nie wierzcie w bzdury o jakich cudownych uzdrowieniach czy poprawie słuchu lub szumu w uszch przy pomocy czego kolwiek opruch zabiegów w w/w Instytucie prof.Skarzyńskiego 1000% gwarancji.


  gynek66 skomentował/a odpowiedź 2018-12-23 17:23

  Witam Na pewno w młodym wieku jesteś, skoro zgłosiłeś się(lub zgodziłeś) na ten zabieg Poprawy słuchu. Ja też tylko słyszę przez aparaty słuchowe. Taki sam ubytek słuchu mam jak kolega wyżej.Może już nie można robić w moim wieku zabiegu a, mam już 71 lat. Co ty na To? Dostane od Ciebie odpowiedz. Pozdrawiam/Gliwice Eug.

  Eska1954 skomentował/a odpowiedź 2018-12-25 18:53

  Profesor Skarżyński,to specjalista światowej klasy,ale nie cudotwórca.Nie każdy ubytek słuchu da się operacyjnie wyleczyć.Jeżeli uszkodzony jest nerw słuchowy,to niestety.Ja też byłam operowana w Kajetanach z rewelacyjnym skutkiem.Miałam otosklerozę,która spowodowała głęboki niedosłuch obu uszu.Warto zapisać się na wizytę i skonsultować u profesora.

  Ocena odpowiedzi 1 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2018-11-26 07:52 autor odpowiedzi: angru46

  Dziękuje za porade,i adres. ja wczoraj zrobiłem eksperyment wziąłem dwa zabki czosnku wycisłem sok i po kropelce wpusciłem do ucha  przyłożyłem watkę zeby mi nie wyleciało i po godzinie wziąłem dużą strzykawke i przepłukałem, poczułem sie lepiej.

  Ocena odpowiedzi 1 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2019-01-09 10:51 autor odpowiedzi: frasag

  Oszustwo  

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Podobne pytania

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania